menu

Результативність ДПА в 9 класах

п\п

Предмети

Всього уч

З них

Початковий рівень

Середній рівень

Достатній рівень

Високий рівень

звільн

Склали ДПА

к-сть

%

к-сть

%

к-сть

%

к-сть

%

к-сть

%

1.

Укр.мова (письмово)

57

4

53

93

8

15

22

42

16

30

7

13

2.

Математика (письмово)

57

4

53

93

9

17

31

58

11

21

2

4

3.

Українська література (письмово)

57

4

53

93

7

13

18

34

23

43

5

10

 

Державна підсумкова атестація в 11 класі пройшла у формі ЗНО у терміни визначені Міністерством освіти і науки України у пунктах тестування з 21 травня по 11 червня з української мови, математики або історії України за вибором учнів та предметів відповідно до переліку затвердженого МОН України. Результати ДПА ЗНО в учнів 11 класу майже співпадають з річними балами. Загалом результати можна вважати на задовільному рівні.

Адміністрація школи пріоритетним вважає поширення якісно нових підходів до організації навально-виховного процесу та підвищення ефективності управління навчальним закладом. Планування роботи школи носить дієвий і реальний характер.

Навчальний план основної школи передбачає реалізацію освітніх галузей Базового навчального плану через навчальні предмети і курси.

Особливістю організації навчально-виховного процесу у 5-9 класах є орієнтація на досягнення всіма учнями обов’язкового рівня знань навчальних дисциплін відповідно до державних вимог та стандартів, створення умов для навчання на більш високому рівні тим учням, які мають здібності, зацікавленість певними предметами.

  • засобом диференціації навчання у старшій школі є профільне навчання, яке має забезпечити більш глибоку підготовку старшокласників у тій галузі знань і діяльності, до яких у них сформувались стійкі інтереси та здібності. Навчально-виховна робота у 10-х та 11-х класах спрямована на формування особистості старшокласників, на підготовку їх до свідомого вибору професії.

Так, в 10,11-х класах діє технологічний профіль. Учні – старшокласники здобувають професії: водій автотранспортних засобів (категорія В), оператор комп’ютерного набору. До профільних програм для подальшої соціалізації учнів були введені курси за вибором «Власна справа» (11 клас), «Побудова кар’єри» (11 клас).

З 2018-2019 н.р. почалося реформування початкової школи згідно з Концепцією Нової Української школи. Перші класи працювали за Типовою навчальною програмою О.Я.Савченко та за програмою науково-методичного проекту «Інтелект України».

  • навчальному закладі ведеться робота з обдарованими учнями, які беруть участь у олімпіадах, конкурсах, починаючи з 3 класу. Результативність подана в таблиці.

Таблиця результатів міського етапу олімпіад з предметів,

конкурсів 2018-2019 н. р.

Місця

Укр. мова

Математика

Природ.

Літ. читання

Ім.П.Яцика

І

 

 

 

Тимошенко Поліна(3 – В)

Кушнаренко Віра (4 – А)

ІІ

 

 

 

Пономаренко Микита(4 – А)

 

ІІІ

Кушнаренко Віра (4 – А )

Боровіков Володимир(4 –А)

 

 

 

 

3 – В – Федоренко Л. Л.

4 – А – Данілова В. І.

Педагоги підготували дітей для участі в інтернет-олімпіадах та конкурсах «Соняшник», «Розумничка», «Колосок», «Бобер», «Грінвіч», від «Всеосвіти» та «На урок».

Холодна Олена Іванівна працювала з обдарованими дітьми, залучаючи їх до конкурсів:

- Красний Дмитро, учень 10 класу, приймав участь у дитячому літературному конкурсі «ПероДактиль 2018-2019» (сертифікат учасника конкурсу),

- Кузьмінчук Руслана, учениця, 8-Б класу, приймала участь у літературному конкурсі есе «Ми за тверезе життя», есе "Я святкую тверезо" та Сьомому Всеукраїнському творчому конкурсі «Малюнок, вірш, лист до матері - 2019» (подяка від Міжнародного культурного центру «Сяйво»),

- Кузьмін Єгор , учень 9-А класу прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності»,

- Онищенко Іван, учень 8-А класу створив буктрейлер " Есхіл. Трагедія "Прометей Закутий», приймаючи участь у конкурсі-огляді «Стежками літературних героїв – 2019», номінація "Буктрейлер до художнього твору",

- Корольова С., учениця 7-Б класу, приймала участь у міському етапі Обласного фестивалю, присвяченого 120-річниці від дня народження В. М. Сосюри «Шукай краси, добра шукай!» (подяка від організаторів конкурсу),

- Соболь Т. створював малюнки до казок для Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра»,

- Сало Сергій – 11 клас, II місце в обласному конкурсі ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив»,

- Налескін Ротислав, Кузнєцов А. – 3 місця у конкурсі «Створи шедевр»:

  • Мірошніченко Софія – учасниця обласного туру конкурсу виразного читання, переможець міського етапу( 1 місце)

Чечета А.Р., учитель зарубіжної літератури, разом з учнями 5-А класу Гречкою Ярославом та ученицею 6-А класу Дяченко Валерією писали есе для Всеукраїнського конкурсу есе «Діти єднають Україну» (сертифікати учасників), готувала учня 5-А класу Гречку Ярослава до конкурсу - відгуків школярів «Читай-пиши» та шкільного конкурсу, присвяченого святу «Шевченківські дні» (I м.)

Кулик Н. В. вперше в школі організувала шкільний онлайн-конкурс, присвячений річниці народження Т. Г, Шевченка, де слухачі різних категорій залучалися до слухання поетичних віршів Кобзаря та приймали участь у голосуванні за улюбленого промовця. Наталя Володимирівна була організатором в Вечорниць у школі, її здібні учні Малікова А., Антонова П, Просоленко приймали участь у міському етапі обласного фестивалю, присвяченому 120-річниці від дня народження В. М. Сосюри «Шукай краси, добра шукай!». Ці ж учениці прийняли участь у міському конкурсі творів до Дня Перемоги «Друга світова у долі моєї родини».

А ось учениця Саламаха А., учениця 11 класу, під керівництвом учителя української літератури Березняк В.В. отримала перемогу у цьому ж конкурсі та була нагороджена поїздкою до Києва (за участю депутата Сажка С.).Валентина Володимирівна працювала з

учнем 8-А класу Онищенко І. та підготувала його до участі у конкурсі на кращий відгук

про прочитану книгу.

Манякіна Наталія Миколаївна, працюючи на проблемою «Формування інформаційної компетентності школярів», разом з ученицю 11 класу Сайко Оленою прийняла участь у Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття» . Секція «Релігійні та освітні процеси в регіоні». (Сертифікат та Подяка від Департаменту освіти і науки). Слід зазначити, що серед предметних олімпіад тільки один учень, Фролов В., 8- А клас, посів призове місце на міському рівні у олімпіаді з історії України. Команда 11 класу - зайняла 2 місце у міському турнірі з історії (ТЮІ -2019). Сало Сергій визнаний найкращим опонентом турніру (березень 2019)

ІІІ місце в ІІ (міському) етапі олімпіади з трудового навчання завоював Куклін Д. (9-Б) учитель Чорнокнижна Г.М. На міському конкурсі «Повір у себе» для дітей з обмеженими можливостями її учні: Островський М., Попович І. , Старченко К. – зайняли І місце. Роботи відправлені на участь в обласному конкурсі.

Учителі історії, іноземних мов залучали учнів до конкурсів та інтернет-олімпіад

«Олімпус» (історія, англійська мова: осіння сесія - 2018) – 11 учнів (куратори Корчагіна О.В., Кроха Г. В.); Всеукраїнський конкурс «Олімпус», осіння сесія. Всеукраїнська олімпіада «Гринвіч» - 7 учасників (3 золотих сертифіката, куратор Старик О. Л.) Всеукраїнська олімпіада «Гринвіч» (серед 3,7, 8 класів золотих дипломи отримали 7 учнів, срібні – 5, бронзові – 3, керівник Глущенко Г. О.). Олімпіада «Всеосвіта»

( куратор Корчагіна О.В., правознавство, 4 учні).

Гориславська В.Л. – на міському конкурсі малюнків « Зимові везерунки» учні 5-Б,6-А,Б, 7-А,Б класів зайняли ІІ місце. Роботи відправлені на участь в обласному конкурсі. На міському конкурсі малюнків з образотворчого мистецтва «Шукай краси, добра шукай» учениця 6-А Колеснікова Д. зайняла І місце.

На міському пісенному конкурсі «З Україною в серці» І місце зайняли учениці 6-Б класу Кулаковська Д. і Кононенко В.

Хацько Т.М., учитель інформатики, з учнями 5-8 класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з інформатики «Бебрас». Результати: 1- добре, 4 – учасники.

Садова Л.О., учитель фізичної культури – на січневих міських змаганнях з футболу команда учнів 3х-4х класів зайняла ІІ місце, а команда учнів 6х-7х класів зайняла І місце.

В школі організовано спортивну секцію з Регбі-ліг (керівник Лисенко В.В.). Його вихованці завоювали призові місця на чемпіонатах з регбі різних рівнів (області, України).

Протягом навчального року педагоги підвищували професійний рівень, відвідуючи семінари, конференції, педагогічні майстерні.

Суханова І.В. була учасницею обласного кластеру «Управлінські практики НУШ» під керівництвом Колган Т.В., Капінус Н.О. Разом з творчою групою, створеною у школі, розроблено модельний тиждень «Літні свята».У квітні 2019 року була учасницею педагогічної майстерні «Інноваційна діяльність в НУШ», яка проводилась облІППО в м.Бахмуті. У листопаді 2018 року, разом з директором школи Корчагіною О.В., були учасниками Міжнародної науково-практичної конференції «Науково-практичні засади освітнього менеджменту в умовах становлення Нової української школи», організованою та проведеною Дніпровською академією неперервної освіти спільно з Сумагаїтським державним університетом (Азербайджан).

Вчителі початкових класів були активними у розповсюдженні свого досвіду. Так,

  • Л. А. розмістила власні матеріали на порталі «Учительський журнал он-лайн», опублікувала власні навчальні матеріали на електронному освітньому ресурсі «МійКлас». Налескіна А.В. опублікувала методичну розробку «Країна творчості» в каталозі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід». Чупріянова О. М. автор збірки «Розвивальна абетка: навчально – методичний посібник з навчання грамоти».

Також, Локошко Л. А. взяла участь в обласному освітянському форумі «Відкритий освітній простір – нове суспільство». Виступ на Локації 1. «Нова початкова школа – крок у майбутнє» (м. Краматорськ). Авторська технологія Людмили Анатоліївни у вигляді збірки «Світ Добра» надрукована в посібнику «Путівник НУШ» (випуск № 2) і представлена на Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» в м. Київ в номінації «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників у системі неперервної освіти»