Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Вівторок, 21.05.2019, 18:04

40-річчя створення Української громадської групи

сприяння виконанню Гельсінських угод

CЕЛИДІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

1. Вчитель історії та правознавства Корчагіна О.В. організувала зустріч учнів 11-х класів з правозахисниками міста: Макаровою Н.В. начальником Селидівського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Донецькій області, Колесниковою О.І., головним спеціалістом з виховної роботи відділу освіти міської ради «Українська Гельсінська група у вітчизняному правозахисному русі»

2. Інформаційна п’ятихвилинка для учнів 10-го класу «Не людина для держави, а держава для людини»

3. Година спілкування учнів 9-х класів «Права людини: учора та сьогодні»

4. Історичний екскурс учнів 8-х класів «Не задушить святого полум’я свободи»

Перші населені пункти України в районі східного Донбасу радянські війська звільнили у грудні 1942 року. Основні бої за звільнення України тривали з січня 1943 року по осінь 1944 року.   23 серпня 1943 був звільнений Харків, у вересні-жовтні цього ж року йшла битва за Дніпро, кульмінацією якої стало вигнання фашистів з Києва. Завершила цей етап війни Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня 1944-го радянські війська визволили Ужгород, а 28-го вийшли на західний кордон України.

До дня звільнення Україна від фашистських загарбників Байда Н.В., відповідальна за туристсько-краєзнавчу роботу, провела в Куточку бойової слави інформаційну п'ятихвилинку  для учнів 6-а класу " Вони звільняли Україну"