Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 П`ятниця, 20.09.2019, 14:39

Шановні батьки!

Згідно ст.12 Закону України «Про охорону дитинства», ст.150 Сімейного кодексу України та Конвенції про права дитини Ви несете повну відповідальність за збереження життя та здоров’я своїх дітей.

У зв’язку з цим ви зобов’язані постійно контролювати місцеперебування своїх дітей та їх зайнятість, особливо під час вимушених канікул та в умовах складної соціально-політичної ситуації.

З повагою адміністрація школи.

Ст.150, ч.2. Сімейного кодексу України «Обов’язки батьків щодо виховання та розвитку дитини»:

2. Батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.

Ст.12 Закону України «Про охорону дитинства», а саме, «Права, обов’язки та відповідальність батьків за виховання і розвиток дитини»:

Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку особистості дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини…