Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Вівторок, 21.05.2019, 13:51

11.01.2019 р. Зубкова Н.О. (керівник МО класних керівників Селидівської ЗОШ № 2) провела чергове засідання класних керівників школи на тему « Роль особистості класного керівника у формуванні творчого працездатного учнівського колективу». Присутні були 19 класних керівника 1-11 класів. Засідання поділено на дві частини : І частина – проведення семінару –тренінгу; ІІ частина – планування виховної роботи у ІІ семестрі 2018-2019 н.р. Педагоги працювали в групах, відповідали на проблемні запитання , ставили себе на місце учня і розігрували ситуації, зображували портрет класного керівника як мімікою, так і жестами. А також класним керівникам сподобалось приймати участь у руханках. Спробували себе в ролі авторитетного класного керівника, де треба було показати свій імідж педагога.

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного.

Здрастуй, школа рідна!    Чуєш наші кроки?

Зустрічай привітно,   клич нас на уроки.

І прийми сміливо   малечу цю у перший клас...

Наша школа прийняла цього року до себе  у свою шкільну  родину 96 першокласників.

Урочиста лінійка присвячена святу Першого дзвоника  пройшла під єдиним гаслом «Україна – єдина країна» тому у ході свята учні старшої ланки зібрали карту України.

Учнi  школи були нагородженi Похвальним листом за  високi досягнення в навчаннi

З днем ​​народження!!! Щастя  Вам , МИРУ  i   творчих   успiхiв.

Після лінійки всі учні пішли на свій перший урок у новому  навчальному році.