Загальні правила поведінки учнів у школі

ВИХОВНА РОБОТА В ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ

ВИХОВНА ГОДИНА В 5-11 КЛАСАХ

ВИХОВНА РОБОТА

Аналіз виховної роботи  за 2019-2020 н.р.

Аналіз виховної роботи за І семестр 2019-2020 н.р.

ПЛАН-СІТКА ВИХОВНОЇ РОБОТИ на І семестр 2019-2020н.р.

ПЛАН-СІТКА ВИХОВНОЇ РОБОТИ на ІІсеместр 2019-2020н.р.

ПРОГРАМА для класних керівників з вивчення правил дорожнього руху на класних годинах учнів 1-11 класів

30.08.2019Р. МО класних керівників

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в Селидівській ЗОШ №2

Про заходи щодо протидії булінгу

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причених до булінгу (цькування)

Порядок подання та розгляду( з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) у закладі освіти

НАКАЗИ

Про заходи щодо протидії булінгу

ШКІЛЬНІ СВЯТА

Шевченківські дні!  Тарас Шевченко... Наш рідний, незабутній, величний, недосяжний і близький...

відео Презентація - візитівка з патріотичного виховання Селидівської ЗОШ №2

МАСЛЯНА-2020

День Святого Валентина

ВИХОВНІ ГОДИНИ

«Я повинен бути громадянином України»

ТРЕНІНГИ:

26.02.2018 р. у ЗОШ №2 проведен виховний захід з вчителями на тему « Успішна людина» .

21.02.2018 р. у ЗОШ №2 був проведен тренінг «Емоційне вигорання педагогів»

КОНКУРСИ

1) My WebPageУмови проведення обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «День Землі»

2) Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення освітніх закладів «Галерея кімнатних рослин»