Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Середа, 16.10.2019, 12:29

1 - Б клас   Класний керівник  Тарановська Валентина Володимирівна

Школярики-веселики

1 - В клас   Класний керівник    Суханова Ірина В'ячеславівна

10.09.2019 р. у 1-В класі «Інтелект», на уроці фізичної культури, між учнями класу були проведені спортивні змагання «Веселі старти». На початку уроку була проведена музична зарядка, а потім спортивні естафети. Дітям дуже сподобалося працювати в команді і виконувати різні завдання. Перемогла дружба між учнями та гарний настрій!

2 - А клас   Класний керівник Чупріянова Ольга Михайліївна

Сонечко

2 - Б клас   Класний керівник  Собко  Наталія  Миколаївна

Традиційні змагання «Веселі старти» відбулися в Селидівській ЗОШ №2 між учнями 2- А та 2 – Б класу. Вони були присвячені «Олімпійському тижню», який проходить в нашій школі на початку кожного навчального року.

Команди привітали один одного. Свою вправність та швидкість школярі демонстрували у різноманітних естафетах. Дітвора відчайдушно змагалися за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку. А вболівальники голосно і завзято вигукували назви своїх команд, закликаючи їх до перемоги.

Тож у підсумку найспритнішою виявилася команда 2 – Б класу. Команди були нагороджені почесними подяками.

2  - В клас   Класний керівник Налескіна Альвіна Віталіївна

Пізнайки

В рамках Олімпійського тижня, в Селидівській ЗОШ № 2, учні 2 – В класу на уроках фізичної культури із задоволенням займаються спортом: виконують вправи, грають в ігри та займаються на тренажерах.

3 - А клас   Класний керівник  Роженко Антоніна Володимирівна

Шукачі Пригод

3 - Б клас  Класний керівник Локошко Людмила Анатоліївна

Світ добра

3 - В клас   Класний керівник

4 - А клас   Класний керівник Жарновнікова Лариса Тимофіївна

Шкільне життя

4 - Б клас

4 - В клас   Класний керівник  Федоренко Луїза Леонідівна

Учні 4 – В класу також долучилися до Олімпійського тижня в нашій школі. Вони показали силові прийоми: вміння бігати з перешкодами, наввипередки, підтягування (хлопці), вис на зігнутих руках, руколаз, вправи на тренажерах.