Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Середа, 20.06.2018, 00:33

4 - В клас   Класний керівник Налескіна Альвіна Віталіївна

Пізнайки

3-В клас

10.05.2018 р. у 3-В класі проведено година спілкування на тему : « День памяті і примирення» , де учні класу представляли свої малюнки до цього свята.

03.05.2018 р. відбулася зустріч учнів 3-В класі з ветераном С.І.Тараненко , присвячена Дню пам’яті та примирення і 73-і річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

23.04.2018 р. у 3-В класі ( кл.керівник Гречка Ю.І.) разом з тренером з мінної небезпеки Перепилюк Н.Ф. проведена година спілкування на тему «Бережи себе, бережи кожного».

Фото на стор. Фотогалерея

06.12.2017 р. на 6 уроці проведен виховний захід на тему «День Збройних Сил України» серед учнів 3-В класу.Учні відповідали на запитання класного керівника (Гречки Ю.І.),декламували вірші,грали в ігри,розігрували ситуації.

Фото на стор. Фотогалерея

23 листопада у 3-В класі соціальний педагог провела відкритий виховний захід «Чи потрібно нам лихослів'я?»

Година спілкування метою якої було поширити знання учнів про негативний вплив лихослів'я на здоров'я та особливість; формувати стійку відразу до ненормативної лексики, негативне відношення до згубних звичок; надихнути до морального саморозвитку та самовдосконалення.