Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 21.09.2017, 08:18

14 березня країна відзначатиме День українського добровольця.
В 9-Б класі (класний керівник Зубкова Н.О.) проведена година спілкування з переглядом відеофільму «В маленькому місті великі герої» ,з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України,а також сприйняття зміцненню патріотичного духу,посилення суспільної уваги до учасників добровольчих формувань.

27 січня відбулась заочна подорож учні 9-их класів заочна до музею «Пам'яті єврейського народу та Голокост в Україні», що присвячена Міжнародного  дня пам’яті жертв Голокосту

До дня соборності України

З метою поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України,ознайомити з цікавими фактами про Україну,виховувати почуття та повагу до державної атрибутики у  9-Б класі (класний керівник Зубкова Н.О.) проведено виховну годину «Співаємо славу тій події і тепер!»

Учні були поділені на три групи,які працювали за 4 конкурсами:1-«Чи знаєте ви Україну?»;2-«Мовознавство»;3-«Бісик з табакерки»;4-«Дерево мудрості».Дуже сподобалось учням писати слова миру на всій Землі и з’єднуватися у коло дружби.

До Дня боротьби зі СНІДом, 05.12.2016 р.,на виховній годині  у 9-Б класі була проведена вікторина-гра «Що таке СНІД?».

Учні класу самостійно знаходили інформацію-доповіді,які представляли у вигляді питань.

Клас був поділен на дві  команди хлопців і дівчат.

Перемогла команда дівчат.МОЛОДЦІ!