Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 26.04.2018, 08:29

9 – А клас. Класний керівник  Манякіна Наталя Миколаївна

В рамках Всеукраїнського тижня права в 9-А класі був проведений захід з правової тематики – колективна творча гра «Слідство ведуть затоки».

Дві команди – хлопців та дівчат змагались в конкурсах «Ерудит», «Прислівя – загадки», «Юридичні ситуації», «Із практики слідчого», «Закон закону – розбрат». Найцікавішим був конкурс «Казкове право», в ході якого учні не тільки згадали дитячі казки, а й визначали, які норми права порушували казкові герої.

За результатами конкурсу-гри перемогу одержали дівчата.

30.11.2017 р. відбулася зустріч з психологом ЦССДМ Посунько Є.О. на тему : « Світ без насильства»

ЕКСКУРСІЯ В СГТ

Згідно плану роботи на канікулах та з метою профорієнтації девятикласників, учні 9-А класу разом з класним керівником Манякіною Н.М. 31 жовтня 2017 року відвідали Селидівський гірничий технікум. Вони ознайомились з навчальними лабораторіями. Викладачі технікуму продемонстрували присутнім роботу приладів з автоматики, електротехніки тощо.

Але найцікавішим для майбутніх випускників був «спуск» у навчальну шахту технікуму, вони побачили справжню лаву, вугільний комбайн, шахтну підстанцію, на деякий час побували в ролі шахтарів.

Екскурсією залишились задоволеними як хлопці так і дівчата.

9– Б клас. Класний керівник Ромаш Марина Володимирівна

24.01.2018 р. у 9-Б класі проведена зустріч зі спеціалістом Центру зайнятості Євсюковою С.С., яка повідомила нашим учням інформацію про вибір і престижність професій у нашому місті.Протягом цього заходу була тісна бесіда, в ході якої учні відповідали на запитання, працювали в групах та розглядали складні життєві ситуації.

Фото на стор. Фотогалерея

22 січня 2018р.- "День соборності України"