Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 21.09.2017, 08:18

Виховна година до Дня вшанування героїв Небесної Сотні

Учні 8-А класу (кл. кер., учитель історії Манякіна Н.М.)  познайомились   із історичним та суспільним значенням Революції гідності, короткими відомостями  про  героїв Небесної Сотні, вшанували героїзм українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.

По завершенню заходу висновок був один:  Ми - Єдина країна! Незважаючи на усі негаразди, що відбуваються зараз, всі ми прагнемо одного - миру, спокою, міцної та квітучої держави та чистого неба над головою.

Благаю, Господи, поглянь на Україну,

Благослови її на спокій, мир і лад.

І збережи її, квітучу і єдину!

Хай кине зброю і обійме брата брат.

27 січня 2017 року - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Рада учнівського самоврядування спільно з учителем історії Манякіною Н.М. підготували лекцію з подробицями та історичними фактами. У 1941-1943 роках  Бабин  Яр  став  місцем  масових  страт  і поховань,   величезною  братською  могилою,  де  тільки  згідно  з офіційними  даними  загинуло   понад   100   тисяч   осіб   різних національностей,  мирних жителів,  військовополонених, комуністів, підпільників, партизанів, націоналістів.

Робота лекторської групи для учнів 7-8 –их класів до Міжнародного  дня пам’яті жертв Голокосту (27 січня) «Люди у бездонні пекла»

До дня соборності України

З метою виховання в учнів патріотизму, поваги до минулого українського народу, демократичних цінностей, поглядів на політичні процеси та процеси державотворення в Україні в школі проводяться заходи, присвячені Дню Соборності та Свободи України.

Так у 8-А класі  (класний керівник Манякіна Н.М.) проведено виховну годину  «Соборність України – ідея єдності українських земель»  Учні ознайомилися з поняттям «соборність», основними подіями історії єднання українських земель,  відповідали на питання,  виконували інтерактивну вправу «Що єднає українців», прослухали й обговорили «Легенду про Україну»   В ході заходу була переглянута відео презентація на тему «22 січня – День Соборності України».

До 25-річчя збройних сил України

З метою активізації та посилення виховної роботи з національно-патріотичного виховання учнів до Дня збройних сил України в школі проводились відповідні заходи.

6 грудня у 8-х класах (кл. керівники Манякіна Н.М. та Ромаш М.В.) було проведено спортивно-оздоровче свято до Дня  збройних сил України.

Після вступних слів учителя історії, виступів учнів, розпочалися змагання  між командами хлопців:   «Козаки» - 8-А клас,  «Непереможні» - 8-Б клас.

Змагалися в естафетах : «Рятівник»,  «Влучний кидок»,  «Скакуни»,  «Капітанський»,  «Перетягування канату»,   «Боулінг»,   «Спортивне лото»

В дружній боротьбі з перевагою  в 1 бал перемогу одержала команда  «Козаки»

Учасники  змагань  в нагороду одержали солодкі призи.