Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Середа, 21.11.2018, 00:37

В рамках проекту «Патріоти України», над яким працює колектив нашої школи, згідно програми національно-патріотичного виховання до Дня захисника України, Українського козацтва та святої Покрови Пречистої Богородиці педагоги проводять цікаві і змістовні виховні заходи.

10 жовтня учні 7-х класів прийняли участь у козацьких розвагах під гаслом «Козацькому роду нема переводу». Виховний захід складався з низки конкурсів: «Запорізька Січ», «Інформаційний», «Національний», «Влучні вояки», «Вечеря і відпочинок», «Секретний», «Сусанін».

Команди «Побратими» (7-А), «Чайка» (7-Б) і «Чайка» (7-В), змагаючись в різних конкурсах, проявляли сміливість, силу, витримку, винахідливість, мужність, наполегливість, дисциплінованість, ініціативність, інтелектуальні здібності. Вболівальники теж були залучені до гри і мали можливість допомогти своїй команді перемогти.

В чесній і справедливій боротьбі перемогла команда 7-Б класу «Чайка» (38 балів), на другому місці – «Чайка» 7-В класу (36 балів), а команда «Побратими» зайняла третю сходинку (34 бали). Всі учасники нагороджені грамотами адміністрації школи.

Вітаємо переможців, а всім бажаємо миру і злагоди!

Булава у Чайки 7-Б класу

Ми вам зичим літ багато
На добро і згоду.
Хай не буде переводу
Козацькому роду.

Фото на стор. Фотогалерея

В рамках тижня «Мораль. Право. Ми.» серед учнів 7-х класів проведено морально-правову гру «Подорож містом Прав.» Учні подорожували станціями: «Мораль і право», «Шкільна», «Театральна», «Кмітливість», «Народна мудрість». Цікаві правові запитання супроводжувались спортивними вправами. Перемогу отримала сама уважна, кмітлива команда – це команда 7- В класу. Вітаємо переможців з перемогою.

Фото на стор. Фотогалерея

7 – А клас.  Класний керівник