Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 19.07.2018, 03:14

7 – Б клас. Класний керівник   Холодна О. І.

До Дня пам’яті Голокосту у класі проведена Година пам’яті «Голокост – лихо століття».

Школярі до години спілкування зібрали та опрацювали страшні факти про масове знищення єврейського народу, переглянули ще одну трагічну сторінку в історії України.

Фото на стор. Фотогалерея

До Дня Соборності 22 січня у 7-Б класі проведений захід «Соборна моя Україна».

Мета заходу : виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення.

Фото на стор. Фотогалерея

Новорічні свята – це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Активними учасниками на новорічному святі у школі були учениці 7-Б класу Семків Д., Романчук Р., Вернер А,, Чаус М., Симоненко А., Хрьомкіна В.

Молодці, дівчатка!

Новий рік! Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.

Тому на канікулах батьки 7-Б класу разом з класним керівником Холодною О.І. влаштували дітям справжнє свято, де лилася гучна музика, котився сміх, учні мали можливість прийняти участь у конкурсах та змаганнях, потанцювати, привітати один одного з новорічними святами, прийняти від батьків солодкі подарунки.

Фото на стор. Фотогалерея

Дуже приємним є те, що діти з року в рік звертаються до Святого Миколая.

Ось і цього року учні 7-Б класу писали листи до Миколая. У конверти вкладали різноманітні малюночки, фотографії, листівки, виготовлені власноручно. В своїх листах школярі розповідали про успіхи та проблеми, обіцяли бути чемними, добрими та милосердними.

Фото на стор. Фотогалерея

Від міського голови В. В. Ремізова приймаємо подяку за участь у міському конкурсі малюнків «Я проти насильства»    (Чаус М., Семків Д.)

З метою популяризації правових знань, формування правової культури серед учнів у 7-Б класі проведено виховну годину «Кожна дитина має право»

Учні з вчителем обговорили необхідність виховання дитини в сім’ї, обов’язки батьків і дітей, стосунки в сім’ї, любов та повагу до членів родини.

Діти показували сценівки з теми правових відносин.

Фото на стор. Фотогалерея

З нагоди Дня Збройних сил України у 7-Б класі був проведений конкурс малюнків.

Найактивнішими учасниками та переможціями конкурсу стали учні: Романчук Р., Чаус М. та Семків Д.

Фото на стор. Фотогалерея

30.11.2017 р. проведена зустріч зі спеціалістом ЦССДМ Кичігіною О.М. у 7-Б класі на тему «Ми-проти СНІДу».

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» учні 7-Б класу провели анкетування «Насильсво серед дорослих та дітей»

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом учні 7- Б класу переглянули відеофільм «Правда про СНІД», прийняли участь у конкурсі плакатів на малюнків, зясували, що особливо важливою складовою здоровя кожної людини є профілактика ВІЛ-інфекцій.

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» учні 7-Б класу прийняли участь у конкурсі малюнків «Я проти насильства».

Фото на стор. Фотогалерея

З нагоди Дня пам'яті жертв Голодомору пройшла година спілкування «Вогонь у серці навіки!»

Учні ознайомилися з трагічним минулим нашого народу 1932-1933 років; почули історичні факти геноциду у цифрах, які дають можливість зрозуміти увесь масштаб трагедії, переглянули відеофільм «Голодомор. Зернятка надії».

Школярі вшанувати пам’ять безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, запалюючи свічку милосердя.

Фото на стор. Фотогалерея

У рамках проведення Тижня з безпеки дорожнього руху учні 7-Б класу  прийняли участь у вікторині змаганні

«Регулювання дорожнього руху»Діти мали можливість показати свої знання про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки та їх значенняГаслом виховного заходу був вислів «Безпечний рух на дорозі – запорука безпечного життя!»

Фото на стор. Фотогалерея

З метою привернути увагу учнів до проблем використання енергії, економії енергоресурсів у 7-Б класі проведено виховний захід « “Ні” – марнотратству! “Так” – економії енергії!”». Учні, обєднані у групи, створювали листівки, приводили цікаві факти з енергозбереження, приймали участь у вікторині «Енергоерудит»

Йдем по листю золотому,

Мов по килиму м’якому.

Під час осінніх канікул екскурсію рідним містом здійснили учні 7-Б класу разом з класним керівником Холодною О. І.

Селидове – красиве шахтарське місто. І не дивно, адже його прикрашає численна кількість квітучих парків, скверів, алей, садиб.

Чарівності рідному місту додає осіння пора року. Вона відкриє всі свої фарби і принади лише тому, хто по-справжньому здатний оцінити її красу! Красуня - осінь заманить в різні куточки осіннього лісу або парку, на берег річки, вона буде зачаровувати своїми запахами і яскравими фарбами, оглушати вражаючим спокоєм і тишею ...