Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Неділя, 21.07.2019, 13:48

В ході Всеукраїнського тижня права учні 7-А (кл.керівник Дмитрієва Т.Л.) і 7-В ( кл.керівник Перепилюк Н.Ф.) класів прийняли участь в юридичній грі «Хрестики – нулики». На дев’яти полях ігрового поля розмістилися такі завдання:

1. Теоретичні поняття юриспруденції.
  2. Загадки.
  3. «Крокодил».
  4. Прислів’я.
  5. Малюнки.
  6. Казки.
  7. Види правопорушень.
  8. Бліц-турнір.
  9. Майбутні юристи.

Під час гри семикласники виявили непогані правові знання, проявили винахідливість і кмітливість. Переможці отримали солодкі призи.

Фото на стор. Фотогалерея

В рамках проекту «Патріоти України», над яким працює колектив нашої школи, згідно програми національно-патріотичного виховання до Дня захисника України, Українського козацтва та святої Покрови Пречистої Богородиці педагоги проводять цікаві і змістовні виховні заходи.

10 жовтня учні 7-х класів прийняли участь у козацьких розвагах під гаслом «Козацькому роду нема переводу». Виховний захід складався з низки конкурсів: «Запорізька Січ», «Інформаційний», «Національний», «Влучні вояки», «Вечеря і відпочинок», «Секретний», «Сусанін».

Команди «Побратими» (7-А), «Чайка» (7-Б) і «Чайка» (7-В), змагаючись в різних конкурсах, проявляли сміливість, силу, витримку, винахідливість, мужність, наполегливість, дисциплінованість, ініціативність, інтелектуальні здібності. Вболівальники теж були залучені до гри і мали можливість допомогти своїй команді перемогти.

В чесній і справедливій боротьбі перемогла команда 7-Б класу «Чайка» (38 балів), на другому місці – «Чайка» 7-В класу (36 балів), а команда «Побратими» зайняла третю сходинку (34 бали). Всі учасники нагороджені грамотами адміністрації школи.

Вітаємо переможців, а всім бажаємо миру і злагоди!

Булава у Чайки 7-Б класу

Ми вам зичим літ багато
На добро і згоду.
Хай не буде переводу
Козацькому роду.

Фото на стор. Фотогалерея

В рамках тижня «Мораль. Право. Ми.» серед учнів 7-х класів проведено морально-правову гру «Подорож містом Прав.» Учні подорожували станціями: «Мораль і право», «Шкільна», «Театральна», «Кмітливість», «Народна мудрість». Цікаві правові запитання супроводжувались спортивними вправами. Перемогу отримала сама уважна, кмітлива команда – це команда 7- В класу. Вітаємо переможців з перемогою.

Фото на стор. Фотогалерея

7 – А клас.  Класний керівник    Дмитрієва Тетяна Львівна    https://tatyanalvovna.wixsite.com/blog

7 – Б клас. Класний керівник    Глущенко Галина Олександрівна

7 – В клас. Класний керівник    Перепилюк Ніна Федорівна