Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 П`ятниця, 20.09.2019, 14:50

7 – А клас  Класний керівник   Гориславська Вікторія  Леонідівна

10.09.2019 р. Між учнями 7 – А та 7 - Б класів відбулася спортивна гра «Олімпійський вогонь». Ця гра відбулася в рамках Олімпійського тижня в нашій школі, який проходить на початку кожного навчального року. Класні керівники були за ведучих свята , а суддею заступник з виховної роботи Зубкова Н.О.

В командах було по 15 учасників (хлопці та дівчата). Змагання проходили в декілька етапів: «Чехарда», конкурс для капітанів: загнати повітряну кульку палицею у відро, «Переправа», «Інтелектуальний конкурс», гра «Кольцеброс» та «Пантоміма». Учні завзято змагалися, хоча їм перешкоджав вітер та пекуче сонечко, намагалися швидко та правильно виконати всі завдання ведучих. Перемогла команда 7 – Б класу з невеликим відривом в очках. Команди були нагороджені почесними грамотами і позитивними емоціями.

Фото на стор. Фотогалерея

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.
Цього 2019 року святкова шкільна лінійка відбулася 2 вересня. В цей день був проведений перший урок «Щастя: пункт призначення чи спосіб подорожувати?». Учні 7 – А класу дискутували, що для них означає щастя, дивилися відео – ролик, обговорювали свої життєві позиції, а наприкінці уроку на дошці створили сонечко, до якого прикріпляли промінці, де було написане власне щастя.
Після свята учні разом з класними керівниками відвідали фотозони біля школи і зробили пам’ятні фото.

Фото на стор. Фотогалерея

7 – Б клас         Класний керівник