Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Неділя, 19.11.2017, 02:04

7 – А клас. Класний керівник

7 – Б клас. Класний керівник   Холодна О. І.

З метою привернути увагу учнів до проблем використання енергії, економії енергоресурсів у 7-Б класі проведено виховний захід « “Ні” – марнотратству! “Так” – економії енергії!”». Учні, обєднані у групи, створювали листівки, приводили цікаві факти з енергозбереження, приймали участь у вікторині «Енергоерудит»

Фото на стор. Фотогалерея

Йдем по листю золотому,

Мов по килиму м’якому.

Під час осінніх канікул екскурсію рідним містом здійснили учні 7-Б класу разом з класним керівником Холодною О. І.

Селидове – красиве шахтарське місто. І не дивно, адже його прикрашає численна кількість квітучих парків, скверів, алей, садиб.

Чарівності рідному місту додає осіння пора року. Вона відкриє всі свої фарби і принади лише тому, хто по-справжньому здатний оцінити її красу! Красуня - осінь заманить в різні куточки осіннього лісу або парку, на берег річки, вона буде зачаровувати своїми запахами і яскравими фарбами, оглушати вражаючим спокоєм і тишею ...

Фото на стор. Фотогалерея