Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 21.09.2017, 08:18

На весняних канікулах для учнів 6-Б класу була організована екскурсія до міського парку «Краса навколо нас».

Мета екскусії: простежити за пробудженням природи навесні; ознайомити учнів із рослинним та тваринним світом парку; формувати естетичні почуття під час спостереження за природою; розкрити взаємозалежність між людиною і природою; розвивати вміння спостерігати за природою, цінувати красу; виховувати любов до природи, бережливе і турботливе ставлення до неї.

Переносимося до казки

Дидактична гра «Таємниці природи».

Завдання: розбігтися парком, знайти свою «природну таємницю», розповісти про неї.

Гра «Знайди дерево».  Хто здогадається і відгадає загадку, має підбігти до своєї «відгадки».

20 лютого у 6-А класі відбувся виховний захід до Дня рідної мови «Чарівний світ української мови». Провела його класний керівник, вчитель української мови і літератури Березняк Валентина Володимирівна. У ході свята учні розширили свої знання про мову, показали її багатство, красу за допомогою поетичного слова, українського фольклору. Звучали пісні, гуморески, сценки про мову. Всі діти взяли активну участь у підготовці до свята. Особлива подяка Катюхіній Юлії, Єлісеєву Тимуру, Лісовенко Ніці, Онищенку Івану.