Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Вівторок, 18.12.2018, 13:22

Діти нашої школи приймають активну участь в різноманітних конкурсах не тільки загальношкільних, а й міських та обласних. Так, учні 5-х і 6-х класів брали участь в міському етапі обласного фестивалю «Шукай краси, добра шукай!», присвяченого 120 – річчю від дня народження В. М. Сосюри, одна робота Колесникової Дар‘ї (6-А кл.) зайняла І місце і була відправлена на обласний етап.

Діти отримали Подяки за участь та Диплом переможця.Учні нашого класу брали участь у виготовленні плакату на тему «Переробка та сортування сміття».

23.11.2018 р. у 6-А класі проведено виховний захід «Голодомор 1932-33 років». Діти висвітлювали усі сторінки важкого життя того часу, запалювали свічки та приймали участь у шкільному урочистому заході «Запали свічку памяті».

21 листопада Україна відзначає день Гідності і Свободи, тому в кожному класі були проведені хвилинки інформації «Як все починалося…»

На канікулах, 31 жовтня, в день Хелловіну, учні 6-А та 6-Б класів відвідали дитячу бібліотеку. На них чекала пізнавально - оглядова екскурсія, яку провели бібліотекарі. Показали найстаріші книжки, які зберігаються в бібліотеці, виставку книжок до свята Хелловіну. Діти дізнались про "книжки" будівлі, фонтани, клумби, торти, тістечка, цукерні коробки, чайники. Наприкінці екскурсії була проведена квест – гра «Книжка чи ні?», переможці були нагороджені памятними призами.

На цьому наша зустріч не закінчилася, діти вирішили вшанувати пам'ять учасників Великої Вітчизняної Війни і тому відвідали видатні пам’ятники м. Селидово.

6 – А клас.  Класний керівник

Гориславська Вікторія  Леонідівна

Канікули – це не лише відпочинок, а й пора випробувати свої розумові здібності! Так, під час канікул, учні 6 –А класу взяли офлайн участь в онлайн олімпіаді «Всеосвіта» з предмету українська мова. Серед 12 учасників: 2 призери Диплому І рівня (Москаленко М., Супрун Є.), 2 призери Диплому ІІ рівня (Аде А., Забіяка С.), 1 призер Диплому ІІІ рівня (Мазур І.), Бойко Д., Дмитренко Д., Єгоренков О., Ганчева В., Дяченко В., Кузнецова А., Кость М. отримали сертифікати учасників «Осінньої олімпіади 2018». Батькам учнів, які брали участь в олімпіаді були надані листи подяки від організаторів «Всеосвіта». Діти задоволені своїми результатами і цікавими конкурсами!

На першому тижні осінніх канікул учні 6 – А класу ходили на екскурсію до міського парку. Погода була сонячною, діти ходили між фігурами казкових героїв, фотографувалися, збирали листя. Відвідали спортивний майданчик, побачили роботу, яка ведеться по заміні настилу футбольного поля, відчули себе в ролі вболівальників та футболістів. Екскурсія виявилася дуже пізнавальною і корисною!

Фото на стор.Фотогалерея

12.10.2018 р. до Дня Захисника України між учнями 6–А і 6-Б класів була проведена гра «Козацькі розваги». Змагання відбувалися у спортивному залі, учні поділилися на 2 команди: «Хоробрі козаки» і «Чумаки». Діти змагалися між собою завзято, конкурси були цікаві: «Поїзд», «Козацька спритність», «Забави кошоварів», «Скоромовочки», «Козацька кмітливість», «Маскування» і «Стрибки у мішках». Перемогла у цій грі - дружба! Дві команди отримали грамоти з І місцями і солодкі призи!

Після спортивної гри хлопців чекав сюрприз від батьків і дівчат. Їх привітали зі святом Захисника України і подарували торт, яким із задоволенням поласував увесь клас!

До Дня Козацтва учні нашого класу брали участь в конкурсі «Осінній букет». На виставці було представлено 4 роботи з природнього матеріалу.

На День Вчителя в нашій школі було проведено свято. Учні всіх класів приймали участь у святкуванні, кожен клас готував свій номер. Так учні 6 – А класу підготували сучасний танець і подарували всім присутнім гарний настрій.

07.09.2018 р. на виховній годині було проведено відео – урок «Безпека на дорогах». Діти дивилися пізнавальні відео – ролики та малювали власну безпечну дорогу до школи.

10.09. 2018 року відбулася шкільна лінійка до відкриття Олімпійського тижня. Команда «Регбістів» нашого класу також брала у ній участь.  На виховній годині був проведений урок – гра «Ми – за здоровий спосіб життя!» (на шкільному майданчику), ігри на свіжому повітрі. Хлопці грали у гру «Куча мала» та «Півнячі бої», а дівчата підтримували спортивну форму на тренажерах.

Учні нашого класу: Грінько Богдан і Шеховцов Сергій брали участь у вело – форсажі, нажаль не зайняли призових місць, але девіз нашого класу: «Головне участь, а не перемога!»

6 – Б клас. Класний керівник

Байда Наталя Вікторівна