Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Середа, 17.10.2018, 01:21

6 – А клас.  Класний керівник

Гориславська Вікторія  Леонідівна

07.09.2018 р. на виховній годині було проведено відео – урок «Безпека на дорогах». Діти дивилися пізнавальні відео – ролики та малювали власну безпечну дорогу до школи.

10.09. 2018 року відбулася шкільна лінійка до відкриття Олімпійського тижня. Команда «Регбістів» нашого класу також брала у ній участь.  На виховній годині був проведений урок – гра «Ми – за здоровий спосіб життя!» (на шкільному майданчику), ігри на свіжому повітрі. Хлопці грали у гру «Куча мала» та «Півнячі бої», а дівчата підтримували спортивну форму на тренажерах.

Учні нашого класу: Грінько Богдан і Шеховцов Сергій брали участь у вело – форсажі, нажаль не зайняли призових місць, але девіз нашого класу: «Головне участь, а не перемога!»

6 – Б клас. Класний керівник

Байда Наталя Вікторівна