Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Вівторок, 21.11.2017, 18:56

5 – А  клас. Класний керівник  Гориславська Вікторія  Леонідівна

17.11.2017 р. у 5-А класі проведена гра-подорож «Дорожній рух» з елементами нестандартних ситуацій ,тематичних загадок і питань з вікторини.

Під час осінніх канікул 31 жовтня, учні 5-А класу разом з класним керівником Гориславською В.Л., ходили на екскурсію до міського парку. Він зустрів їх своєю осінньою красою, величними деревами та казковими героями. Діти збирали листя, ходили на футбольний стадіон і, не дивлячись на погодні умови, навіть спробували побігати наввипередки. Розглядали і фотографувалися біля стін стадіону, на яких були зображені малюнки в стилі «Графіті».

Фото на стор.Фотогалерея

А також були запрошені учнями 5-Б класу на свято «Хеллоуіну», яке відбулося в актовому залі школи. Діти дивилися виставу, брали участь в конкурсах, танцювали, за що й отримали солодкі призи.

Фото на стор.Фотогалерея

В останній день перед канікулами, на виховній годині, у 5–А класі була проведена година – реквієм «Пам'ять серця» (до дня визволення України від фашизму). Класний керівник зачитувала листи очевидців років Вітчизняної війни, згадувала дітей – героїв, яких закатували німці, показувала фотографії тих часів. Учні читали вірші, розповідали про своїх рідних, які загинули під час війни та запамятали одну істину «Ніщо не забуте, ніхто не забутий!»

5 – Бклас. Класний керівник Байда Наталя Вікторівна

Хеллоуїн в школі останнім часом відзначається все частіше, адже це свято є чудовим приводом для цікавого дозвілля учнів у канікулярний час. Але навіть якщо «загальний» Хеллоуін в школі не планується, то ніщо не заважає 5-Б класу влаштувати власне свято.

Творча самореалізація учнів - одне з основних завдань освітнього процесу. Проведення свята Хеллоуїн в школі - прекрасна можливість, що розташовує до створення необхідних умов для самовираження особистості вихованців.

Фото на стор. Фотогалерея