Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 26.04.2018, 08:27

5 – А  клас. Класний керівник  Гориславська Вікторія  Леонідівна

23.03.2018 р. у 5-А класі проведена виховна година разом з працівниками шкільної бібліотеки на тему «До нас в гості завітала казка».

Фото на стор.Фотогалерея

26 січня в 5 – А класі була проведена виховна година, присвячена Дню пам’яті героїв Крут « Квіти в полі, там де Крути…». Класним керівником було розказано про бій під Крутами, про загиблих студентів. Учні розглядали фото, які були зроблені у ті часи, зачитували вірші про Україну.

Фото на стор.Фотогалерея

19 січня у 5 – А класі на класній годині відбувся відео – урок присвячений дню Соборності України «В нас одна Батьківщина – наша рідна Україна!» З відео- матеріалів діти дізналися історичні факти підписання угоди з’єднання 22 січня, зараз цей день також відзначається як День Свободи України, переглянули відео – ролик з Акту злуки «живий ланцюг» і під музику національного Гімну України спробували його відтворити.

Фото на стор.Фотогалерея

8 грудня на уроці фізичної культури були проведені спортивні змагання «Зростаймо мужніми!» між учнями 5 – А класу, приурочені до дня Збройних сил України.

Цього ж дня, класний керівник Гориславська В.Л. провела виховну годину присвячену тижню Правовового виховання «Погані вчинки та моя відповідальність». На уроці розігрувалися сценки і ставилися запитання, щодо покарання за погані вчинки; вчитель запропонував дітям бути в ролі слідчих і розкрити злочин; проводилася гра «Поле Чудес»; вікторина і гра «Жаргон», в якій треба було розшифрувати текст, написаний шкільним сленгом.

Фото на стор.Фотогалерея

17.11.2017 р. у 5-А класі проведена гра-подорож «Дорожній рух» з елементами нестандартних ситуацій ,тематичних загадок і питань з вікторини.

Під час осінніх канікул 31 жовтня, учні 5-А класу разом з класним керівником Гориславською В.Л., ходили на екскурсію до міського парку. Він зустрів їх своєю осінньою красою, величними деревами та казковими героями. Діти збирали листя, ходили на футбольний стадіон і, не дивлячись на погодні умови, навіть спробували побігати наввипередки. Розглядали і фотографувалися біля стін стадіону, на яких були зображені малюнки в стилі «Графіті».

Фото на стор.Фотогалерея

А також були запрошені учнями 5-Б класу на свято «Хеллоуіну», яке відбулося в актовому залі школи. Діти дивилися виставу, брали участь в конкурсах, танцювали, за що й отримали солодкі призи.

Фото на стор.Фотогалерея

В останній день перед канікулами, на виховній годині, у 5–А класі була проведена година – реквієм «Пам'ять серця» (до дня визволення України від фашизму). Класний керівник зачитувала листи очевидців років Вітчизняної війни, згадувала дітей – героїв, яких закатували німці, показувала фотографії тих часів. Учні читали вірші, розповідали про своїх рідних, які загинули під час війни та запамятали одну істину «Ніщо не забуте, ніхто не забутий!»