Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 21.06.2018, 22:38

10 клас  (класний керівник Хацько Тетяна Миколаївна)

У ставка, где дремлют камыши

У речушки, что зовут Соленой,
Кверху поднимает этажи

Городок Селидово зеленый…

Ці рядки та багато інших чудових віршів Ю.А. Смоленського почули від його доньки, Анни Смоленської 30 березня в міській бібліотеці учні 10 класу разом з бібліотекарем Т.Г. Дьяченко та кл. кер. Т.М. Хацько на вечорі творчості нашого талановитого земляка.

Фото на стор.Фотогалерея

01.12.2017 проведена зустріч психолога ЦССДМ з учнями 10 класу на тему Світ проти насильства»

Фото на стор.Фотогалерея

30.10.2017 р. учні 10 класу разом з класним керівником Зубковою Н.О. та соціальним педагогом Гречкою Ю.І. відвідали міську бібліотеку.В теплій,затишній обстановці працівники бібліотеки провели з учнями вікторину по странам Європи.Всі діти були поділені на 2 команди,де вони змагалися за 7 турами, виконували завдання,відповідали на запитання блиц-турниру,відстоювали свою точку зору.

До Дня захисника Вітчизни 13.10.2017 р. у 10 класі (класний керівник Зубкова Н.О.)був проведен виховний захід на тему «14 жовтня-День захисника Украіни».

Мета заходу: відзначити День захисника України, шанувати героїчне минуле держави і сьогодення, поважати свята і традиції свого народу; розвивати творчі здібності; виховувати почуття патріотизму до Батьківщини та захисників України

Учні були поділені на 3 команди і змагалися у конкурсах за певним порядком сценарія:

№1»Ну,постривай»(продовжити прислів’я);

№ 2 «Відео-гейм»(демонстрація плетіння квітки);

№ 3 «Крученики»(викладання скоромовок);

№ 4»Чомучка»(кросворд);

№5 «Далі,далі,далі…»(блиц-турнир).Перемогла команда №3.