Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 21.09.2017, 08:17

20.02.2017 в 2-А класі ЗОШ №2 класним керівником Даніловою В.І. було проведено свято «Добрий день тобі, Україно моя!», яке присвятили Дню рідної мови та Дню пам’яті героїв Небесної Сотні. Учні подорожували стежками України, збагачували знання про нашу державу. В ході заходу формувалась національна свідомість, патріотизм, розвивались пізнавальні інтереси та творчі здібності учнів. Особливо сподобалися пісні «Супер-козак» у виконанні хлопчиків класу та «Варенички» у виконанні хлопчиків та дівчаток. Дівчата заспівали колискову й виконали танок зі стрічками. Батьки учнів пригостили всіх учасників свята пиріжками, короваєм з чаєм. Особливо активними були Бурдін Кирило, Риндін Святослав, Москаль Олександр, Боровіков Володимир, Борульник Іван, Куліш Олександр, Доценко Владислав, Пятковський Андрій, Пилєнок Юлія, Онищенко Марія, Насонова Алісія, Ярош Софія, Павленко Поліна, Стрільник Олександра, Лебедєва Карина.

19 січня учні 3-Б класу разом із класним керівником перегорнули сторінки історії нашої держави ,починаючи з 1918 року і до наших днів ,зрозуміли значення свята для себе, нащадків славних українців. Зворушили побажання одне одному, державі під час гри "Чарівний віночок", тлумачення слів М.Рильського :" Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього" .Захід вплинув на думки ,настрій, переконання дітей.

"9 листопада  2016 року -День української писемності.День рідної мови"

Щороку 9 листопада  відзначається День української писемності. Насичений день був і для старшокласників, і для малечі. Так, учні 7-11 класів писали радіодиктант, учні 3-4 класів змагалися за звання найкращого знавця української мови у конкурсі імені Петра Яцика.

До дня української писемності та мови вихованці групи подовженого дня разом із вихователем Папян Світланою Олександрівною відвідали шкільну бібліотеку. Завідуюча бібліотекою Дяченко Тетяна Григорівна познайомила малюків із виставкою книжок «Наша мова соловїна».

Учні цікавляться заходами , які будуть проведені у школі.

Кл.керівник Собко Н.М.пропонує дітям взяти участь у конкурсі знавців української мови.

«Знай и люби свій край».

З 10 по 26 лютого 2016 року проходив шкільний етап міського конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай и люби свій край». У конкурсі прийняли участь більше 80 учнів різних вікових категорій з роботами різноманітних технік та напрямків . Журі відібрало 24 роботи на міський етап.

2 - А клас.    Конкурс  на найкраще читання віршів на тему «Щира, люба і єдина наша рідна Україна».