Веселі весняні канікули!

01 квітня 2019 року, в перший день канікул та Гумору, учні 6 – А, 6 – Б та 8 – Б класів Селидівської ЗОШ № 2 відвідали спортивно – розважальний комплекс «Імпульс». Екскурсію провела фахівець Селидівського міського центру зайнятості Анна Карпенко. Вона познайомила дітей з фахівцями закладу, діти відвідали тренажерний та фітнес зал, потренувались на тренажерах, виконуючи настанови тренера. Екскурсія виявилася для дітей інформативною та пізнавальною. Вони з користю провели свій канікулярний час та спробували свої фізичні можливості.

Фото на стор.Фотогалерея

27.03.2018 р. 6-і класи відвідали Селидівське відділення Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Донецькій області. Начальник податкової інспекції Босенко Є.В. повідав школярам про методику роботи на цьому підприємстві.

Фото на стор.Фотогалерея

27 березня учні 5-А та 8-Б класу відвідали Селидівський міський архів. Діти із задоволенням прослухали лекцію про історію нашого міста.

Власноруч доторкнулися до історичних документів м. Селидового.