МОВА РІЗНА - ДУША ОДНА

Учні нашої школи приймали участь в таких номінаціях:

«Виставка декоративно-ужиткового мистецтва» (презентація виробів із вторинної сировини)

1. Ткачова Марина Юріївна, учениця 7 – А класу - «Краса врятує світ». Виставка картин, вишитих стрічками (керівник: Гориславська Вікторія Леонідівна.
  2. Фурдіяк Анастасія Олександрівна, учениця 8 – А класу - «Втілення краси в моїх виробах» (техніка бісероплетіння), керівник: Дмитрієва Тетяна Львівна.
  3. Тамаркін Ярослав Олександрович, учень 8 – А класу - «Друге життя» (паперове моделювання), керівник: Дмитрієва Тетяна Львівна.
  4. Алюшина Поліна Андріївна, учениця 8 – А класу - «Втілення моїх мрій» (деревообробка), керівник: Чорнокнижна Галина Миколаївна.
  5. Петрій Богдан Олександрович, учень 8 – А класу - «Думки навіяли» (деревообробка), керівник: Чорнокнижна Галина Миколаївна.

Фольклорно-етнографічна театралізована постановка

Аматорський творчий колектив Селидівської ЗОШ № 2

«Андріївські вечорниці» (театралізоване дійство на основі традицій і звичаїв), керівник Кулик Наталія Володимирівна.

Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=vdn3ygE1zeA&feature=youtu.be

День Святого Миколая - одне з найсвітліших та радісніших християнських свят, яке сповнене теплом, любов’ю, щедрістю, милосердям. Святого Миколая здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребую любові та турботи – дітей та бідних.

Учні Селидівської ЗОШ №2 з учителем української мови та літератури Кулик Наталією Володимирівною відвідали Новожеланівський інтернат. Подібні зустрічі вже стали традиційними.

Школярі приготували святкове привітання та майстер клас. Вихованці інтернату , як завжди, тепло із посмішкою зустріли учнів Селидівскої ЗОШ №2. З щасливими очима та радісними посмішками отримали діти подарунки . Найбільшої вина гори годі й чекати!!!

Велика подяка батькам, учням, вчителям, які долучилися до нашої акції.

Окрема подяка ПП Щербаковій .Валентино Іванівно, низький уклін за ваше добре серце !!!!

Фото на стор.Фотогалерея

Бути добрим нелегко, а постійно творити добро важко. Треба менше говорити про добро, а постійно його робити!

Таким гаслом розпочали свято до Дня Святого Миколая учні Селидівської ЗОШ №2 у Новожеланівській СЗШІ № 39. Так 20 грудня вони відвідали діток зі святковою програмою «До нас іде Святий Миколай»: янголи розповідали про добрі справи, слова і вчинки, а бісики навпаки, щоб діти були непослухами, вередували, були нечемними і поганими. В дійстві також танцювали, співали пісні, а наприкінці вистави до всіх вийшов Святий Миколай і подарував діткам комплекти одягу, шкільне приладдя та солодощі. Наприкінці свята були проведені ігри, діти разом з героями водили хороводи, танцювали та співали.

В основі всіх наших добрих почуттів, слів і вчинків лежить поняття добра. А щоб добра у світі стало більше, нам самим потрібно бути добрими, добре ставитися до інших і робити благодійні справи!