Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 17.01.2019, 18:54

Бути добрим нелегко, а постійно творити добро важко. Треба менше говорити про добро, а постійно його робити!

Таким гаслом розпочали свято до Дня Святого Миколая учні Селидівської ЗОШ №2 у Новожеланівській СЗШІ № 39. Так 20 грудня вони відвідали діток зі святковою програмою «До нас іде Святий Миколай»: янголи розповідали про добрі справи, слова і вчинки, а бісики навпаки, щоб діти були непослухами, вередували, були нечемними і поганими. В дійстві також танцювали, співали пісні, а наприкінці вистави до всіх вийшов Святий Миколай і подарував діткам комплекти одягу, шкільне приладдя та солодощі. Наприкінці свята були проведені ігри, діти разом з героями водили хороводи, танцювали та співали.

В основі всіх наших добрих почуттів, слів і вчинків лежить поняття добра. А щоб добра у світі стало більше, нам самим потрібно бути добрими, добре ставитися до інших і робити благодійні справи!

Фото на стор.Фотогалерея