Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 П`ятниця, 19.01.2018, 12:01

20.12.2017 року учні 5-Б, 6-А, 10-11 класів ЗОШ №2 відвідали Новожеланівська загальноосвітня школа- інтернат для дітей-сиріт зі своєю концертною програмою. До Дня Святого Миколая діти приго тували слова- привітання від Святого Миколая, пісні, танці, конкурси.Всього в інтернаті знаходиться 114 дітей ( 1-9 класи) і всі вони не залишилися байдужими до своїх гостей.Діти залюбки продивилися концертну програму, а після завершення її охоче водили хороводи, грали у психосоціальні ігри, співали пісні. Після свята адміністрація інтернату разом зі своїми вихованцями пригощали своїх гостей солодощами, тортом та чаєм.Святий Миколай пообіцяв всім дітям приїхати і в наступному році, якщо вони будуть слухняними і будуть краще вчитися.Зі сльозами на очах учасники програми поверталися додому до рідної школи №2.Велике спасибі ЧП «Іван» ,яке завжди йде нам на зустріч з приводу надання транспорту для таких корисних поїздок саме в цей Святий День. Ця зустріч запам’ятається всім нам надовго.

Фото на стор.Фотогалерея

АКЦІЯ «ДЕНЬ ПОЗИТИВУ. ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ»

З метою профілактики суїцидального ризику в шкільному середовищі. 16 днів проти насильства у школі пройшли виховні заходи в яких активно прийняли участь усі учасники навчально-виховного процесу. Спільно був підготовлений флешмоб «Посміхнись життю, життя прекрасне…»

Фото на стор.Фотогалерея