Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Неділя, 19.11.2017, 02:01

Акція «Серце до серця»

Проведення з 09 березня до 09 квітня 2017 року дванадцятої щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», присвяченої допомозі дітям, які мають вади органів зору.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже 11 років поспіль проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України.

Учні нашої школи зібрали у цьому році 1162 грн.30 коп., які були надіслані на рахунок благодійної організації.

12 квітня 2017 року в ЗОШ №2 була проведена виставка робіт школярів присвячена обласній природоохоронної акції «Проліска».

У грудні місяці газета «Факти» (при підтримці Управління військово-цивільної служби ВСУ «Cimic») проводила І етап конкурсу дитячих творів «Війна і світ очима дітей». Учні школи прийняли активну участь у конкурсі.  Для нагородження учасників до навчального закладу 2 лютого 2017  завітали гості вручили цінні призи та солодощі переможцям та учасникам конкурсу.

Учні нашої школи та їх батьки завжди проявляли почуття милосердя, співчуття, бажання допомогти ближньому, приймаючи активну участь в різних акціях та операціях.

І ось в черговий  раз ми в цьому впевнилися. До Дня Святителя Миколая в місті була оголошена благодійна акція «Сотвори чудо». Організаторами акції виступили православна община Свято-Пантелимонівського храму спільно з відділом освіти міської ради.

Для підготовки чудо-вузликів  дітям Новожеланівської школи-інтернату учні разом з батьками зібрали 52 м’які іграшки, багато канцтоварів (зошити, ручки, олівці, альбоми для малювання, кольоровий папір, розмальовки), цікаві дитячі книжки, фрукти і солодощі.

Активними учасниками акції були учні 1-Б, 2-А, 2-Б, 7-Б класів. Окрема подяка оголошується таким учням:

2-А клас – Боровікову Володимиру, Борульнику Івану, Горбачук Дар’ї,  Доценку Владиславу, Кулішу Олександру, Москалю Олександру, Насоновій Алісії, Пилєнок Юлії;

4-Б клас – Гусеву Кирилу, Семенову Олексію;

5-А клас – Вишняковій Владиславі;

5-В клас – Колпаковій Вікторії;

7-Б клас – Вашицькому Віктору, Кондратьєвій Валерії, Кузнєцову Микиті, Кукліну Дмитру;

8-А класу – Дмитрієвій Анні.

Частина подарунків  була передана дітям, що навчаються у нашій школі, і чиї сім'ї опинилися у складних життєвих обставинах.

Учні 7-б класу прийняли участь у всеукраїнській акції  "Засвіти свічку"