Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 П`ятниця, 17.08.2018, 08:34

Учні Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 спільно з вчителями провели акцію «Все в світі починається з мами» до міжнародного Дня Матері і прикрасили міський громадський транспорт. Погана погода не завадила дітям зробити мамам міста сюрприз.

Можна у світі чимало зробити:
Зиму на літо перетворити.
Можна моря й океани здолати,
Гору найвищу штурмом узяти.
Можна пройти крізь пустелі і хащі,
Тільки без мами не можна нізащо,
Бо найдорожче стоїть за словами —
В світі усе починається з МАМИ!

Фото на стор.Фотогалерея

29 квітня учні Селидівської загальноосвітньої школи № 2 відвідали славне місто Дніпро. Право на екскурсію учасники нашого освітнього закладу отримали завдяки перемозі у виставці напередодні великодніх свят, коли посіли перше місце шляхом голосування за найкраще оздоблену писанку.

У ході екскурсії відвідали набережну на річці Дніпро. У програму заходу було включено відвідування цирку з новою програмою «Козацькі забави», від якою перехоплювало дух. Артисти цирку продемонстрували силові вправи, еквілібристику під куполом цирку, а також елементи дресирування тварин. Весь виступ супроводжувався танцювальними номерами і піснями. До уваги учасників екскурсії була представлена експозиція аерокосмічного центру, де діти змогли побачити супутники Землі та деталі від ракетоносіїв у натуральному розмірі.

Діти залишились після подорожі з великою кількістю позитивних емоцій. Дякуємо організаторам.

Фото на стор.Фотогалерея

20.12.2017 року учні 5-Б, 6-А, 10-11 класів ЗОШ №2 відвідали Новожеланівська загальноосвітня школа- інтернат для дітей-сиріт зі своєю концертною програмою. До Дня Святого Миколая діти приго тували слова- привітання від Святого Миколая, пісні, танці, конкурси.Всього в інтернаті знаходиться 114 дітей ( 1-9 класи) і всі вони не залишилися байдужими до своїх гостей.Діти залюбки продивилися концертну програму, а після завершення її охоче водили хороводи, грали у психосоціальні ігри, співали пісні. Після свята адміністрація інтернату разом зі своїми вихованцями пригощали своїх гостей солодощами, тортом та чаєм.Святий Миколай пообіцяв всім дітям приїхати і в наступному році, якщо вони будуть слухняними і будуть краще вчитися.Зі сльозами на очах учасники програми поверталися додому до рідної школи №2.Велике спасибі ЧП «Іван» ,яке завжди йде нам на зустріч з приводу надання транспорту для таких корисних поїздок саме в цей Святий День. Ця зустріч запам’ятається всім нам надовго.

Фото на стор.Фотогалерея

АКЦІЯ «ДЕНЬ ПОЗИТИВУ. ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ»

З метою профілактики суїцидального ризику в шкільному середовищі. 16 днів проти насильства у школі пройшли виховні заходи в яких активно прийняли участь усі учасники навчально-виховного процесу. Спільно був підготовлений флешмоб «Посміхнись життю, життя прекрасне…»