Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Вівторок, 24.10.2017, 10:23

Спортивна година була присвячена грі у футбол.

Продовжував роботу гурток «Акварелька»

Під час вільної хвилинки діти дивилисі мультипликаційні фільми та займалися справами за інтересами.

Вихователь Конотоп Н.І. у другій половині дня провела бесіду «Сонце: наш друг та ворог»

П' ятий день

Зранку у 8.30 почалася ранкова  танцювальна гімнастика.

Діти робили гімнастичні рухи,  розучували танець-флешмоб.під музичний  супровід.

Цей день був присвячений народним казкам.

Для інсценізації казки діти самостійно готували атрибутику з паперу та клею.

Вихованці із задоволенням виготовляли маски героїв казок.

Казки читали Омельяненко Тетяна і Кузнецов Андрій.

Діти брали участь у казковій вікторині «Відгадай казку.

В роботі Дня казок прийняла участь медична сестра Синиця В.В., яка розповіла казку про мило. Дітям було запропоновано намалювати Королеву  країни Миландії.

Працював гурток «Акварелька». Результат діяльності на занятті – листівка, яка була виготовлена методом аплікації.

Володимир Вікторович організував змагання з піонерболу серед дівчат.

День виявився захоплюючим і насиченим цікавими справами.

Сьомий день

День почався ранковою гімнастикою.

Надалі  дітей чекала екскурсія в Палац спорту «Авангард».Вихованці познайомилися з роботою Палацу спорту, гуртками.

Із зацікавленістю зустрічали представників ДАІ, які розповіли дітям про правила поведінки на дорозі, поглибили знання про дорожні знаки.

Із захопленням провели спортивну годину на атракціонах.

Як завжди, працював гурток «Бісероплетіння».

Гурток акварелька.

Конкурс гуморесок.

13.06.2017

Сьогодні  вихованцям була запропонована  “Скринька побажань».

Діти ділилися  своїми враженнями щодо перебування у таборі, висловлювали свої побажання.

Спортивна година проходила у вигляді гри у волейбол та змагань «Хто сильніше»

Медичною сестрою через казку «Чарівна парасолька»,  була надана достовірна інформація щодо важливості  і необхідності вакцинації .

Дітям було запропоновано  розмалювати епізоди казки, які їм сподобалися. Малюнки були розташовані у картинній галереї.

Працював гурток «Бісероплетіння».

Табір "Промінець" стор.2