Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 21.09.2017, 08:16

26.06.2017

День почався традиційною ранковою гімнастикою.

Дітям подобається виконувати роль інструктора з фізкультури.

Вранці була проведена екологічна гра «Юні знавці природи», в ході якої діти активізували мислення, проявили творчі здібності, показали знання з природознавства.

Екскурсія у бібліотеку почалася із зустрічі з працівником, який розповів про систему роботи бібліотеки, звернув увагу на правила поводження з книгою.

Школярі познайомилися з літературою, якою можно користуватися у читальній залі, фільмом  «Про виникнення книги»,         роздивлялися атлас України – найбільшу книгу бібліотеки.

Учні відвідали виставку колекційних маленьких книг. Вихованці мали можливість самостійно подивитися словарі, енциклопедії, художні альбоми.

29.06.2017

День пройшов під гаслом «Творчість – це можливість самовираження та самореалізації».

З цієї мети була проведена конкурсно-розважальна програма «Нумо, хлопці і дівчата!», в якій проходили змагання між школярами на спритність, мислення та виявлення творчого потенціалу дітей.

Продовжили день творчості заходом «Караоке на майдані». Голосуванням учні обрали переможців, які отримали подарунки.

Дуже цікавою та пізнавальною стала зустріч вихованців табору з працівниками  регіональної спілки «Національний корпус». Члени спілки виступили з теми «Поводження з небезпечними предметами та  анадання першої медичної допомоги».

Свої таланти показали діти у конкурсі малювання «Мій улюблений мультиплікаційний герой»

Працював гурток «Бісероплетіння».

Діти мали можливість грати за інтересами.

30.06.2017

Ось і настав останній день таборної зміни.

На святковій лінійці діти не нудьгували:

танцювали, грали, відвідали театр казак.

Був організован солодкий стіл.

Діти нагороджені почесними грамотами і отримали на пам'ять святкові подарунки.