Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 21.09.2017, 08:20

22.06.2017

Пройшла традиційна ранкова гімнастика.

На початку дня учні жваво приймали участь у вікторині «Навколо спорту», залюбки малювали своє бачення країни Спортландії

Святкування Олімпійського дня проходило на стадіоні Палацу спорта «Авангард».

Діти приймали участь в естафеті, по закінченню якої були оголошені переможці та відбулося  нагородження солодкими призами.

23.06.2017

Ранкова гімнастика проходила під керівництвом вихованців табору.

Хлопчики і дівчата  були в ролі інструктора з фізичної культури.

В  цей день було багато гумору та сміху.

Діти розповідали веселі історії та гуморески, приймали участь у вікторині «Так чи ні».

Хлопчики проводили час у грі в футбол, а дівчата зустрічалися з керівником гуртка «Роксолана».

Не менш цікаво було приймати участь у конкурсі стенгазет «Небезпеки, що оточують нас»

26.06.2017

Всі виховні  заходи у таборі були присвячені Дню Конституції України під девізом «Ми – юні патріоти».

Зранку діти приймали участь у конкурсі малюнків та плакатів «Я – громадянин України», «Ми маємо права»

У рамках розважальної гри «Розквітай, моя Україно!» вихованці табору читали вірші про Батьківщину, співали пісні, переглядали презентацію «Заочна подорож Україною». Діти розповідали про державні та народні символи України, поглиблювали поняття «патріот», висловлювали свої думки про майбутнє рідної держави.

Школярі приймали участь у святі відкриття шкільного спортивного майданчика, гучно анонсували здоровий спосіб життя та заняття спортом, показували вправи на тренажерах та фрагмент гри у регбі.

Медична сестра, продовжуючи цикл бесід з безпеки життєдіяльності, провела бесіду щодо шкідливості куріння.

Табір "Промінець" /стор.6/