Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Вівторок, 24.10.2017, 10:23

ДРУГИЙ ДЕНЬ

Табірний день розпочався  з ранкової зарядки.

В цей день пройшла урочиста лінійка з нагоди ві дкриття табору.

Діти були посвячені у вихованців табору.  Вони співали табірну пісню «Промінець», читали вірші. Пройшла презентація загонів і прапору, який вихованці зробили своїми руками.

Проведення музичного флешмобу  і реалізації проекту «Чарівні долоньки» сприяли згуртованості дитячого колективу.

Діти виготовили ланцюжок «Долоньки єднання».

Інструктор з фізичної культури провів традиційну спортивну годину.

Хлопчики грали у футбол, а дівчата займалися гімнастикою.

Почав роботу гурток «Роксолана», на якому дівчата вчились робити зачіски.

Медична сестра провела бесіду «Кліщі. Все, що ви хотіли про них дізнатися». Діти прийняли участь у вікторині «Формула здоров҆я»

У дргій половині дня проведена бесіда «Правила безпечної їзди на велосипеді».

Самостійна діяльність проходила  в іграх за інтересами.

Четвертий день

Четвертий день перебування вихованців в таборі почався традиційною ранковою зарядкою. Дітям дуже сподобалися різноманітні вправи.

День української  казки...  В цей день діти приймали участь у вікторині «Казки мого народу». З захопленням приймали участь в інсценіровці казки «Ріпка».

Був організован конкурс малюнків «Моя улюблена казка».

Через конкурс «Як я знаю звичаї свого народу» діти поглибили свої знання з українського фольклору, дізналися більше про народні традиції.

У годину спорта був проведений волейбол і спортивні ігри.

Діти познайомилися з новим видом спорта- регби.

Зустрічі з медичною сестрою стали невід҆ємною частиною життя табору.

Сьогодні спілкування з вихованцями було присвячено темі особистої гігієни та історії виникнення мила.ю

Працював гурток «Бісероплетіння».

Вихованці самостійну діяльність проводили за іграми по інтересам.

Дітям подобаються релаксійні вправи перед сном та гімнастика пробудження.

21.06.2017

Цей день був насичений різноманітним спілкуванням.

Діти прийняли участь в екскурсії до відділення ПриватБанку «Відкрий банківський світ з ЮніорБанком» та знайомилися зі світом професій банківського сектору.

Після обіднього сну в спортивних іграх пройшла зустріч зі спонсорами школи.

Депутати  партії «Розумна сили» з захопленням спілкувалися з вихованцями табору.

Вихователі провели брейн-ринг «Я-громадянин України».

Керівник гуртка «Роксолана» вчила дітей моделювати одяг.

Вихованцям дуже сподобалась грти у гру «Чепуха», яку запропонував Петрій Богдан.

Табір "Промінець"\cтор.5\