Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 21.09.2017, 08:10

13.06.2017

Традиційна зарядка почала день у таборі.

День був присвячений  конкурсам.

Діти із задоволенням брали  участь у грі «Кухар», «Заплети косу», «Впізнай казкового героя», «Перенеси воду», «Впізнай товарища», «Намалюй емблему табора» та ін. По закінченні конкурсів вихованців чекали подарунки.

Захоплююче пройшла зустріч зі спеціалістом Селидівського міського центру зайнятості Євсюковою С.С. Вихованці познайомилися з новими професіями, розгадували кросворди, анаграми, логічні ланцюжки.

Керівник гуртка провела конкурс малюнків на асфальті.

Були організовані ігри за інтересами.

14.06.2017

Останній день табірної зміни

Останній день табірної зміни почався з урочистої лінійки.

Діти співали табірну песню, презентували пісню дружби.

В рамках закриття зміни пройшов конкурс танцюристів.

Був організован солодкий стіл.

Діти нагороджені почесними грамотами і отримали на пам'ять святкові подарунки.

Табір з денним перебуванням «Промінець»

на базі Селидівської ЗОШ №2

ПЕРШИЙ ДЕНЬ

Метою діяльності табору є реалізація принципу наступності і безперервності виховання, створення умов для реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок,  збагачення їх соціального досвіду, забезпечення систематичних занятть дітей фізичною культурою, сприяння формуванню навичок здорового способу життя, забезпечити змістовного дозвілля, створення умов для розвитку творчих здібностей дітей, можливість перевірки і застосування нових знань і вмінь у різноманітній практичній діяльності, яка наповнена грою, романтикою і базується на розвитку дитячої ініціативи та самодіяльності, формування цілеспрямованного інтересу до історії, традицій, екології рідного краю, зняття фізичного і психічного навантаження навчального року, сприяння формуванню рис громадянськості.

Для виконання вище зазначеної мети були передбачені і вжиті заходи щодо створення умов для повноцінного літнього відпочинку та зайнятості дітей.

Робота табору почалася з ранкової лінійки, на якій вихованці табору ознайомились з планом роботи на день.

Начальник табору провела вступний інструктаж з безпечної поведінки під час перебуваннея у таборі.

Цей день був присвячен підготовці до відкриття табору. Діти виготовляли символику табору, розучували табірну пісню. Був принят «Кодекс законів» табору.

Вихованці розділилися  на дві команди: «Козаки», «Wi-Fi».

Діти прийняли участь у міні-тренінгу «Давайте    познайомимось», де вони познайомилися один з одним, розповіли про свої захоплення. Ігри сприяли зняттю психологічного барьєру.

Інструктор з фізичної культури організував спортивну годину.

Працював гурток з малювання «Акварелька».

У дргій половині дня проведена бесіда «Дорога додому».

Діти проводили час в іграх за інтересами.

Медичне обслуговування вихованців табору здійснює медична сестра Синиця В.В., яка провел огляд вихованців, спостерігала за станом їх здоров’я, контролювала  дотримання режиму дня.

Табір "Промінець" \стор.4\