Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 21.09.2017, 08:15

ПЕРШИЙ ДЕНЬ..

Робота табору почалася з ранкової лінійки, на якій вихованці табору ознайомились з планом роботи на день.

Заряд бадьорості на цілий день вихованці отримали, виконуючи вправи ранкової зарядки під музичний супровід.

Начальник табору провела вступний інструктаж з безпечної поведінки під час перебування у таборі.

Цей день був присвячений підготовці до відкриття табору. Діти виготовляли символіку табору, розучували табірну пісню. Був прийнятий «Кодекс законів» табору.

Діти прийняли участь у міні-тренінгу «Давайте    познайомимось», в ході якого вони познайомилися один з одним, розповіли про свої захоплення. Ігри сприяли зняттю психологічного бар’єру.

Інструктор з фізичної культури організував спортивну годину.

Працював гурток з малювання «Акварелька».

У другій половині дня проведена бесіда «Дорога додому».

Діти проводили час в іграх за інтересами.

Медичне обслуговування вихованців табору здійснює медична сестра Синиця В.В., яка провела огляд вихованців, спостерігала за станом їх здоров’я, контролювала  дотримання режиму дня.

ДРУГИЙ ДЕНЬ

Табірний день розпочався  з ранкової зарядки.

В цей день пройшла урочиста лінійка з нагоди відкриття табору. Діти співали табірну пісню «Промінець», читали вірші. Пройшла презентація прапору, який вихованці зробили своїми руками.

Проведення музичного флешмобу  і реалізації проекту «Чарівні долоньки» сприяли згуртованості дитячого колективу.

Діти виготовили плакат «Долоньки єднання».

Інструктор з фізичної культури провів традиційну спортивну годину.

Мігульова Г.В. на занятті  гуртка  розвивала навички з бісероплетіння

У дргій половині дня проведена бесіда «Правила безпечної їзди на велосипеді».

Самостійна діяльність проходила  в іграх за інтересами.

ТРЕТІЙ ДЕНЬ

Третій день роботи табору традиційно відкрився ранковою гімнастикою, де дітям запропонували відправитися на острів скарбів і пограти в гру «Солодке дерево»

Зарядка проходила з використанням гімнастичних знаряддів.

Третій день(продовження)