Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 22.08.2019, 11:47

Метою діяльності табору є реалізація принципу наступності і безперервності виховання, створення умов для реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок,  збагачення їх соціального досвіду, забезпечення систематичних занять дітей фізичною культурою, сприяння формуванню навичок здорового способу життя, забезпечити змістовного дозвілля, створення умов для розвитку творчих здібностей дітей, можливість перевірки і застосування нових знань і вмінь у різноманітній практичній діяльності, яка наповнена грою, романтикою і базується на розвитку дитячої ініціативи та самодіяльності, формування цілеспрямованого інтересу до історії, традицій, екології рідного краю, зняття фізичного і психічного навантаження навчального року, сприяння формуванню рис громадянськості.

У таборі «Промінець» завершилась І зміна

Ось і дійшло до кінця перебування учнів у таборі «Промінець».

13 червня був проведений День казки. Діти відповідали на питання вікторини «З якої казки герой?» Але найцікавішим були інсценування улюблених казок.

В цей день вихованцям ще раз нагадали про небезпеку під час виявлення невідомих предметів. Заняття провела інструктор з мінної небезпеки Перепилюк Н.Ф.

В останній день до табору завітали представники центру соціальних служб, було проведено інтерактивне заняття «Мій любий тато» до Дня відзначення дня батька.

А наприкінці відбулась урочиста лінійка «Прощавай, Промінчику!» Діти отримали нагороди, подарунки і зробили фото на память.

Фото на стор.Фотогалерея

Цікаві заходи у таборі «Промінець»

Другий  тиждень перебування в таборі був насичений різноманітними заходами. 10 червня пройшло під назвою «День дружби» . Вихователь Чупріянова О.М. провела виховний захід, який був насичений інтерактивними конкурсами. Складання пазлів не залишило байдужими дітлахів. Завершився день конкурсом малюнків на асфальті .

День таємниць – так називався наступний день. Діти разом з вожатою Просоленко Л.М. поринули у світ пригод, здійснили подорож у країну Ребусидію.

12 червня проведено День гри та іграшки. Веселі та повчальні ігри, дотепні жарти не давали засмучуватись вихованцям.

У цей день до табору завітали представники служби у справах дітей Селидівської міської ради та Селидівської служби зайнятості.

Фото на стор.Фотогалерея

Відпочинок триває.

6 червня в таборі «Промінець» (ЗОШ №2) був день української кухні. Цікаво та змістовно пройшов захід «Веселі варенички», де діти знайомились з самими смачними стравами українців – варениками. Ігри, загадки, скоромовки, змагання на відповідну тематику нікого не залишили байдужими.

Пятий день мав назву «День талантів». Лунали пісні, виконувались танці, декламувались вірші. Велику кількість музичних та розважальних конкурсів підготувала акомпаніатор Чечета А.Р.

Ігрові заняття з англійської мови, танцювальний гурток «Драйв» створювали настрій для дітлахів.

4 червня – день екології. Вихователь Роженко А.В. провела квест-гру з екологічної тематики. Діти розгадували загадки, відповідали на питання вікторини, робили замальовки. Найактивніші учасники одержали призи.

Третій день був присвячений здоровю та спорту. Розпочався, як завжди, з ранкової гімнастики. У спортивно-розважальній грі «В здоровому тілі – здоровий дух» змагалися три команди. Перемогу одержали дівчата з команди «Посмішка»