Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Субота, 20.01.2018, 13:43

Метою діяльності табору є реалізація принципу наступності і безперервності виховання, створення умов для реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок,  збагачення їх соціального досвіду, забезпечення систематичних занять дітей фізичною культурою, сприяння формуванню навичок здорового способу життя, забезпечити змістовного дозвілля, створення умов для розвитку творчих здібностей дітей, можливість перевірки і застосування нових знань і вмінь у різноманітній практичній діяльності, яка наповнена грою, романтикою і базується на розвитку дитячої ініціативи та самодіяльності, формування цілеспрямованого інтересу до історії, традицій, екології рідного краю, зняття фізичного і психічного навантаження навчального року, сприяння формуванню рис громадянськості.