Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 21.06.2018, 22:52

Метою діяльності табору є реалізація принципу наступності і безперервності виховання, створення умов для реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок,  збагачення їх соціального досвіду, забезпечення систематичних занять дітей фізичною культурою, сприяння формуванню навичок здорового способу життя, забезпечити змістовного дозвілля, створення умов для розвитку творчих здібностей дітей, можливість перевірки і застосування нових знань і вмінь у різноманітній практичній діяльності, яка наповнена грою, романтикою і базується на розвитку дитячої ініціативи та самодіяльності, формування цілеспрямованого інтересу до історії, традицій, екології рідного краю, зняття фізичного і психічного навантаження навчального року, сприяння формуванню рис громадянськості.

У таборі «Промінець» пройшов Олімпійський день. Інструктор Лисенко Володимир Вікторович підготував для вихованців естафети на перевірку сили, спритності та витривалості. Діти показали своє уміння працювати в команді, підтримувати один одного, радіти за друзів. Переможцями стала команда «Сонечко». Але настрій у всіх учасників був бадьорий. Бажаємо подальших перемог усім дітлахам.

Знову відкрив свої двері табір «Промінець». Зустріч діточок була радісною. В перший день нікому було сумувати. Діти поринули у цікавий світ ігор, конкурсів, пісень і розваг.

Залишається два дні до закриття І зміни табору «Промінець». Але вихователі кожного разу вигадують нові розваги. 11 червня був День народних традицій. Діти ліпили вареники, заплітали коси, одягали козака у національний одяг. Заздалегідь вихованці готувалися до свята: прийшли у вишиванках, у дівчаток – українські віночки. Щирі посмішки, гарний настрій залишилися у дітлахів.

Чого біля школи готуються діти,

Нарядні й веселі,

Ніхто не сумний.

Бо розпочалося справжнісіньке літо,

Відкрив свої двері і табір шкільний.

31 травня на базі Селидівської ЗОШ №2 знову відкрив свої двері пришкільний табір «Промінець». Дітлахи поринуть у світ цікавих подорожей, відчують радість перемог у спортивних змаганнях та конкурсах. Нововведенням буде - проведення кожного дня уроку з англійської мови з вчителями Зубковою Н.О. та Глущенко Г.О.

Усім дітям бажаємо гарного настрою!

Фото на стор.Фотогалерея