Циклова комісія суспільно-гуманітарних дисциплін

Проблема кафедри

Підвищення ефективності процесу оволодіння знаннями та способами діяльності в умовах  впровадження інноваційних технологій

Склад кафедри

Холодна О.І.  - керівник кафедри

Корчагіна О.В.,Придатько М.В., Цикал Т.І.,Березняк,В.В.,

Старик О.Л.,Глущенко Г.О.Журавель Н.І.,Плаксенко А.О.Кулик Н.В.,Манякіна  Н.М., Зубкова Н.О.

Роботи учасників обласного  інтернет-конкурс літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості з російської мови та інтегрованого курсу "Література", зарубіжної літератури   «Створи шедевр»

Зубков Артем                    Відеофільм «Любій верховині належать його серце і душа  (за віршем  Роберта Бернса)

Налескін Ростислав          Кроссенси «Образ Різдва у зарубіжній літературі»

Онищенко Іван                  Електронна екскурсія    «Місто натхнення  - Санкт-Петербург»

Скрипник Руслан             Веб-сайт, привячений письменнику-ювіляру А. П. Чехову

22 січня 2020 р. у Селидівській ЗОШ №2 відбулось засідання циклової комісії вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін. Вчителі Чечета А.Р., Папян С.О., Придатько М.В., Цикл Т.І. поділилися на практиці методами, прийомами, вправами, які вони використовують на уроках. Це вправа «Слово-магніт», «Хлопушка», «Хмарки питань» та ін.

ДЕКАДА СУСПІЛЬНО – ГУМАНІТАРНИХ НАУК

В Селидівській ЗОШ №2 з 06.11.-15.09.19 проведена декада суспільно – гуманітарних наук, на якій проходили різноманітні заходи.

06.11. Вікторина «Англійська – це весело» 5-А клас Старик О.Л.

07.11 Відкритий урок «У чому суть багатокультурності. Як вона проявляється в українському супільстві?» 10 клас Корчагіна О.В.

Історичний марафон «LG-евріка» на тему «Великі постаті України» 11 клас Манякіна Н.М.

08.11 Позакласний захід «Перша Світова війна очима підлітків» 10 клас Придатько М.В.

1. Відкритий урок «Специфіка зображення образу Мазепи в поемі Дж. Г. Байрона «Мазепа»». 9-А клас Холодна О.І.

БРЕЙН-РИНГ «Who knows English better?» 7-Б клас Папян С.О. Кроха Г.В.

12.11. Позакласний захід Мовний квест «У царстві рідної мови» 5-ті класи Береняк В.В. Кулик Н.В.

Позакласний час «Т.Г. Шевченко. Інтимна лірика. Зацвіла в долині червона калина», «Вітер з гаєм розмовляє». 9-Б клас Цикал Т.І.

13.11. Відкритий урок «На обід» 6-Б клас Зубкова Н.О.

Позакласний захід «Турнір кмітливих» 5-В клас Чечета А.Р.

14.11 Країнознавчий квест з англійської мови «Далека та близька Велика Британія» 8-мі класи Глущенко Г.О.

15.11 Закриття декади. Фестиваль «Розквітай же, слово!» всі класи вчителі кафедри.

Фото на стор.Фотогалерея

16.11.2018 р. у Селидівській ЗОШ №2 серед учнів 5-9 класів проведений квест-гра до тижня суспільно-гуманітарних наук «Знавці суспільно-гуманітарних наук» ( історія, англійська мова, українська мова, зарубіжна література). Учні змагалися командами по 5 осіб, проявляли свої знання з певних предметів, кмітливість і швидкість у виконанні завдань. Вчителі-куратори Холодна О.І., Манякіна Н.М., Кулик Н.В., Глущенко Г.О.,Старик О.Л., Кроха Г.В., Чечета А.Р. допомагали нашім сміливцям і інтелектуалам. Жюрі у складі : заст.директора з ВР Зубкова Н.О., педагог соціальний Гречка Ю.І., педагог – організатор Завгородня А.В., учитель укр.мови Цикал Т.І. слідкували за правильністю виконання завдань і оголосили результати перемоги команд:

5-Б – І місце       5-А – ІІ місце         6-Б – І місце        6-А - ІІ місце

7-В - І місце       7-Б – ІІ місце         7-А – ІІІ місце

8- А –І місце      8-Б – ІІ місце          9-Б – І місце

МОЛОДЦІ! Так тримати ! Ми вами пишаємося!

Тиждень суспільно - гумаітарних наук, що проходив у школі з 12 по 19 листопада, був насиченим та цікавим, адже у навчальному закладі багато  талановитих та креативних і вчителів, і учнів. В ході тижня були проведені цікаві  позакласні заходи: виставка учнівських малюнків до художніх творів,  Інтелект-щоу «Англійська – це цікаво», вікторина з елементами гри для  молодшої школи «Наша мова», яку провели учні 9-Б класу, інтелектуально- розважальний захід «Міс історія» для учнів 10- 11 класів, презентація для  початкових класів « Англійські традиції», «Англійський чай», конкурс проектів  «Улюблений герой із зарубіжноїлітератури» серед школярів 5-х класів, гра – вікторина з англійської мови «Funny English», позакласний захід «Перша  Світова війна очима сучасного школяра».

Учні 5-9 класів долучилися до участі у грі-квесті «Знавці- гуманітарії». Це змагання було вінцем проведення тематичного тижня  у школі, святом знань, радості від спілкування та подолання  труднощів. Крім нагород квест залишив по собі низку емоцій як серед  організаторів - учителів, так і поміж учасниківУсі заходи гармонійно доповнювали один одного і продемонстрували,  що кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін вміє відзначати свій  тиждень на високому рівні.

Керівник  кафедри Холодна О. І.