Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Неділя, 17.12.2017, 17:02

Циклова комісія суспільно-гуманітарних дисциплін

Проблема кафедри

Підвищення ефективності процесу оволодіння знаннями та способами діяльності в умовах  впровадження інноваційних технологій

Склад кафедри

Холодна О.І.  - керівник кафедри

Корчагіна О.В.,Придатько М.В., Цикал Т.І.,Березняк,В.В.,

Старик О.Л.,Глущенко Г.О.Журавель Н.І.,Плаксенко А.О.

Кулик Н.В.,Манякіна  Н.М.

Тиждень суспільно - гумаітарних наук, що проходив у школі з 17 по 24 листопада 2017 року був насиченим та цікавим, адже у навчальному закладі багато талановитих та креативних і вчителів, і учнів. В ході тижня були проведені відкриті уроки, виставка учнівських малюнків до художніх творів, екскурсія до стенду «Відомі люди Великобританії», конкурси скоромовок «Зрозуміла англійська», малюнків «Famous sights of London» та читачів «In the word of English poetry».

Учні старших класів провели вікторину для учнів початкових класів «Мово українська, гордосте моя!», історичну екскурсію «В гостях у Кліо», презентували життя англійців «Англійці. Які вони?», залучили п’ятикласників до участі у турнірі знавців російської мови.

Учні 5-8 класів долучилися до участі у грі-квесті «Знавці-гуманітарії». Це змагання було вінцем проведення тематичного тижня  у школі, святом знань, радості від спілкування та подолання  труднощів.

Крім нагород квест залишив по собі низку емоцій як серед  організаторів - учителів, так і поміж учасниківУсі заходи гармонійно доповнювали один одного і продемонстрували, що кафедра суспільно-гуманітарних дисциплін вміє відзначати свій  тиждень на високому рівні.

Турнір знавців російської мови(5-Б клас)

Спогади про дідуся-письменника (7-Б клас),

Історична екскурсі «В гостях у Кліо»

Виразне читання сонетів В. Шекспіра

Історичний експрес (7-А клас)

Вікторина «Мово українська, гордосте моя!»,

Презентація життя англійців «Англійці. Які вони?»

Екскурсія до стенду «Відомі люди Великобританії»

Конкурс скоромовок «Зрозуміла англійська»,

Квест-гра, зупинка «Англійська»