Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 21.09.2017, 08:12

19 квітня 2017 року на базі палацу спорту «Авангард» проходив  І етапу Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")  серед школярів м. Селидового.

На виконання наказу Департамету освіти і науки  Донецької обласної державної адміністрації від 28.02.2017 №109 «Про проведення І етапу Всеукраїнської дитячо- юнацької військово-спортивної гри «Сокіл»(«Джура») » та з метою здійснення допризовної підготовки , військово-патріотичного виховання молоді, забезпечення єдності виховання, розвитку і психологічної підготовки молодих людей до захисту Вітчизни, формуванню в них патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язків.

Команда Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2  у чесній та запеклій боротьбі посіла ІІ місце у командному заліку.

17 березня 2017 року о 10.00 на базі Палацу спорту «Авангард» проходив  ІІ етап (по освітнім округам)  Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» серед учнів шкіл міста Селидове. Метою проведення змагань є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять, формування змістовного дозвілля та зайнятість дітей.

Команда Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 зайняла почесне 3 місце.

У грудні 2016 року наша школа приймала участь у конкурсі на найкращий відео-фільм спортивної тематики "Я - майбутній чемпіон!". Основою сюжету були спортивні змагання - естафети між командами шкіл м. Селидове, в яких наша школа посіла почесне ІІ місце.

Футбольні змагання!

04.01.2017 року в Палаці спорту проводилися змагання з футболу серед юніорів. Наша школа взяла активну участь в іграх. Були представлені дві команди, які з гордістю зайняли почесні 2 місця. Кожен гравець був нагороджений почесною медаллю і солодкими призами. Батьки активно вболівали за своїх дітей на трибунах. Всім дуже сподобалися змагання, діти залишилися задоволені і з масою вражень !!!