Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Неділя, 21.07.2019, 14:05

Ура! 25.04.2019 р. збірна команда Селидівської ЗОШ №2 «Орлики» посіла

І місце в патріотичній грі «Джура». Наші майбутні захисники України відважно боролися за цю перемогу,брали участь в таких конкурсах : «Впоряд» (стройова підготовка), «Ватра» (під гаслом «Слава героям»), «Рятівник» (надання першої медичної допомоги), силове змагання «Перетягування линви», туристсько-спортивна «Смуга перешкод», «Відун».

Після отримання перемоги у міській грі «Джура» команду запросили узяти участь в обласній патріотичній грі «Джура».

Вітаємо переможців команди Селидівської ЗОШ № 2:

1.Карманов Василій

2.Коцупей Софія

3.Ємельянова Катерина

4. Шеставін Денис

5.Касян Максим

6.Павловський Владислав

7.Колеснік Євгеній

8.Бойченко Григорій

Молодці! Так тримати і перемагати!

Заст.директора з ВР Селидівської ЗОШ №2

Зубкова Наталія Олександрівна

12 жовтня 2018 року на базі палацу спорту «Авангард» пройшли спортивні змагання серед команд 5 «Ігри патріотів», присвячені Дню захисника України. Участь у спортивному заході взяли представники 4-ох шкіл і технікуму. В ході свята був проведений міні-пробіг спільно з працівниками Селидівського ВП. Хлопці нашої школи посіли 3 місце.

19.09.2018 р. до Всесвітнього дня без автомобіля Селидівська ЗОШ №2 сумісно з лігою поліцейських «ЮІР» та відділом сімї, молоді та спорту Селидівської міської ради організувала і провела спортивний флешмоб «Екофорсаж» серед учнів 1-4 класів, 5-6 класів, 7-8 класів, 9 класів шкіл міста. Наші спортсмени проявили свою спритність, кмітливість та швидкість на шляху перегонів. Селидівська ЗОШ №2 отримала 9 медалей та грамот І-ІІІ місць.

Фото на стор. Фотогалерея

Так тримати наші юні спортсмени!!!