Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Середа, 21.11.2018, 00:53

12 жовтня 2018 року на базі палацу спорту «Авангард» пройшли спортивні змагання серед команд 5 «Ігри патріотів», присвячені Дню захисника України. Участь у спортивному заході взяли представники 4-ох шкіл і технікуму. В ході свята був проведений міні-пробіг спільно з працівниками Селидівського ВП. Хлопці нашої школи посіли 3 місце.

19.09.2018 р. до Всесвітнього дня без автомобіля Селидівська ЗОШ №2 сумісно з лігою поліцейських «ЮІР» та відділом сімї, молоді та спорту Селидівської міської ради організувала і провела спортивний флешмоб «Екофорсаж» серед учнів 1-4 класів, 5-6 класів, 7-8 класів, 9 класів шкіл міста. Наші спортсмени проявили свою спритність, кмітливість та швидкість на шляху перегонів. Селидівська ЗОШ №2 отримала 9 медалей та грамот І-ІІІ місць.

Фото на стор. Фотогалерея

Так тримати наші юні спортсмени!!!

Фото на стор. Фотогалерея