Кудінова Анастасія

І місце

Чемпион мира среди юниоров Табатадзе Давид

Наші юні призери!

22.10 2019 р. на базі Селидівської ЗОШ №1 відбулися щорічні спортивні змагання «Веселі старти». Команда нашої школи на чолі з вчителем фізичної культури Лисенком В.В. також приймали участь в змаганнях. І нам є чим пишатися! Серед 5 команд учасників наша Селидівська ЗОШ № 2 зайняла почесне ІІ місце!!!

Вітаємо переможців!!!

Другий фінальний тур Чемпіонатів України з регбіліг серед юнаків

2005-2006, 2007-2008 р.н.

18 жовтня у Рівному на стадіоні «Мототрек» відбувся другий фінальний тур Чемпіонатів України з регбіліг серед юнаків 2005-2006, 2007-2008 р.н.

У змаганнях взяли участь 8 команд - по 4 команди у кожній віковій групі - ДЮСШ-4 м. Рівне, ДЮСШ-2-«Станиславів» м. Івано-Франківськ, ДЮСШ-1 м. Хмельницький та Збірна Донецької області РК «Твердий знак».

У запеклій боротьбі визначилися переможці та призери Чемпіонатів:

Юнаки 2005-2006 р.н.:

1 місце - ДЮСШ-1 м. Хмельницький,

2 місце - ДЮСШ-2-«Станиславів» м. Івано-Франківськ,

3 місце - Збірна Донецької області РК «Твердий знак».

Дзеркальне відображення зайнятих місць маємо й у юнаків 2007-2008 р.н.:

1 місце - ДЮСШ-1 м. Хмельницький,

2 місце - ДЮСШ-2-«Станиславів» м. Івано-Франківськ,

3 місце - Збірна Донецької області РК «Твердий знак».

На параді закриття змагань президент УФРЛ Артур Мартиросян відзначив, що цей рік був оголошений «Роком дитячо-юнацького регбіліг в Україні», вже фінішували Чемпіонати серед юнаків за чотирма віковими групами та 3 листопада в Києві на нас чекає Чемпіонат України серед юнаків до 11 років. Також він подякував Рівненській федерації регбіліг за гостинність та високий організаційний рівень проведеного туру Чемпіонату та спільно з суддівським корпусом нагородили команди медалями та дипломами Української Федерації Регбіліг.

Ура! 25.04.2019 р. збірна команда Селидівської ЗОШ №2 «Орлики» посіла

І місце в патріотичній грі «Джура». Наші майбутні захисники України відважно боролися за цю перемогу,брали участь в таких конкурсах : «Впоряд» (стройова підготовка), «Ватра» (під гаслом «Слава героям»), «Рятівник» (надання першої медичної допомоги), силове змагання «Перетягування линви», туристсько-спортивна «Смуга перешкод», «Відун».

Після отримання перемоги у міській грі «Джура» команду запросили узяти участь в обласній патріотичній грі «Джура».

Вітаємо переможців команди Селидівської ЗОШ № 2:

1.Карманов Василій

2.Коцупей Софія

3.Ємельянова Катерина

4. Шеставін Денис

5.Касян Максим

6.Павловський Владислав

7.Колеснік Євгеній

8.Бойченко Григорій

Молодці! Так тримати і перемагати!

Заст.директора з ВР Селидівської ЗОШ №2

Зубкова Наталія Олександрівна

12 жовтня 2018 року на базі палацу спорту «Авангард» пройшли спортивні змагання серед команд 5 «Ігри патріотів», присвячені Дню захисника України. Участь у спортивному заході взяли представники 4-ох шкіл і технікуму. В ході свята був проведений міні-пробіг спільно з працівниками Селидівського ВП. Хлопці нашої школи посіли 3 місце.

19.09.2018 р. до Всесвітнього дня без автомобіля Селидівська ЗОШ №2 сумісно з лігою поліцейських «ЮІР» та відділом сімї, молоді та спорту Селидівської міської ради організувала і провела спортивний флешмоб «Екофорсаж» серед учнів 1-4 класів, 5-6 класів, 7-8 класів, 9 класів шкіл міста. Наші спортсмени проявили свою спритність, кмітливість та швидкість на шляху перегонів. Селидівська ЗОШ №2 отримала 9 медалей та грамот І-ІІІ місць.

Фото на стор. Фотогалерея

Так тримати наші юні спортсмени!!!

Фото на стор. Фотогалерея

Спортивно - розважальна гра між учнями 7–А та 7–Б кл. «Козацький гарт».