Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Неділя, 17.12.2017, 16:58

06.12.2017 р. у 8-А і 8-Б класах проведен спортивний захід «Нумо,хлопці!» до відзначення Дня Збройних Сил України, де учні-хлопці змагалися у командах за таким планом:відповіді на запитання вікторини,конкурси «Сильні духом»,естафета «Тачки»,» Знайди своє взуття», «Лабіринт», «Скамя» , тощо. Перемогла команда 8-А класу.

Старти надій 2017

1 грудня у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 були проведення спортивні змагань „Старти надій” серед дітей-інвалідів загальноосвітніх шкіл м. Селидового. Діти подивилися концерт «Хай серце світиться добром», підготовлений учнями школи, та пограли у ігри на різних імпровізованих станціях.

«Зірки спорту 2017»

17 листопада декада початкових класів завершилася урочистостями та ще одним яскравим святом «Зірки спорту», що дозволило продемонструвати спортивні досягнення учнів початкових класів. В ході свята на сцену вийшли та продемонстрували свої нагороди, вміння та навички у своїх спортивних категоріях: бокс, карате, футбол, кікбоксинг, вільна боротьба, спортивна аеробіка і картинг. Завершилося свято врученням грамот та дипломів активним учасникам декади.

Запекла боротьба за мяч

6 листопада 2017 року сектор за здоровий спосіб життя Ради учнівського самоврядування провели спільний турнір з футболу з представниками Селидівського відділення Покровського відділку головного управління поліції в Донецькій області. У складі команд було по 8 чоловік і капітаном на чолі команди. Запекла боротьба двох сильних суперників захоплювала і принесла відповідні результати. Перемогу отримали представники поліції, з рахунком 7 -10, хоча наші хлопці боролись завзято.