Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 21.06.2018, 22:52

В п’ятницю 23 березня пройшла підсумкова лінійка до тижня природничо-математично- естетичних наук, нагородження учасників та переможців проведених виховних заходів. Байда Н.В. нагородила учасників гри «Колосок»

Фото на стор. Фотогалерея

20.02.2018 р. проведена лінійка-реквієм щодо Дня вшанування Героєв Небесної Сотні. За круглим столом вчителі- предметними прослухали історичну доповідь заступника директора з ВР Зубкової Н.О., вчителя-історика Придатько М.В., шкільного психолога Потєхіній В.Є.. Група вчителів : Кроха Г.В., Собко Н.М., Жарновнікова Л.Т., Чупріянова О.М., Данілова В.І., Тарановська В.В., Просоленко Л.М. декламували вірші про любов до Батьівщини, про повагу до традицій і звичаїв українського народу, про загиблих героїв нашої України. Зі сльозами на очах закінчували нашу лінійку шляхом передачі свічки-вогнища, яку ми сьогодні запалили в серцях кожного із нас про пам'ять тієї події, яка відбулася на Майдані 2013-2014 р.р.

Фото на стор. Фотогалерея

Інформаційна хвилинка : «Небесна сотня: герої, які змінили хід історії»

29.01.2018 р. у ЗОШ №2 проведена лінійка серед 8-11 класів, присвячена Дню памяті героїв Крут. В багатьох класах пройшли інформаційні хвилинки, години спілкування, виховні заходи , де учні декламували вірші, розповідали історичні факти про події того часу, дивилися відео-презентації про подвиги героїв Крут. Цей День, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим в нашій памяті. День подвигу та прикладу для майбутніх та нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни.

Фото на стор. Фотогалерея

…Зловісна ніч – її не позабути!

Пливла над полем, студеніла мла…

Лягла три сотня у бою за Крути,

За Україну у снігах лягла!..

Над Крутами сніг. І пронизливий вітер

У січні ридає, голосить, гуде;

Шукає могили, де воїни-діти

На вічнім спочинку. Немає ніде.

Трагічна загибель студентів під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Уже в березні 1918 року було вирішено урочисто перепоховати полеглих студентів на Аскольдовій могилі у Києві. Тіла 28 вояків-студентів було перевезено до Києва, де 19 березня 1918 року відбулася громадська жалоба і поховання.

100 років тому 300 юнаків пішло в безсмертя.

Нехай пам’ять про наших героїв, які загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину. Будьте ж певні, дорогі герої, ви загинули не марно. Золотаво-блакитні знамена, які застигли у ваших очах, коли ви падали на землю, стали державними символами і навіки залишилися для нас найбільшою святинею.

Рада учнівського самоврядування

21.11.2017 р. у ЗОШ №2 проведена шкільна лінійка щодо відзначення Дня Гідності та Свободи.

21.11.2017 р. проведені виховні заходи у 5 –А, 5-Б класах на теми : «Герої не вмирають…Просто йдуть!», «Україна гідна свободи»