Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 П`ятниця, 22.03.2019, 16:54

Шевченківські дні!

У весняну пору, а саме 9 березня, народився Т.Г.Шевченко – великий син великого народу, відомий художник і геніальний поет, якого називають Кобзарем і національним Пророком.

Програма святкувань і вшанування пам'яті Шевченка у нашій школі була насиченою і різноманітною. Так 11 березня відбулося свято «Поеми Шевченка», на якому було багато присутніх, у тому числі і учні 6 – А класу. Протягом всієї неділі ми також долучалися до «Шевченківських днів» пам’яті: завдяки сайту Всеосвіта було роздруковано та вирізано пазли і складено великий кольоровий плакат «Молодий Шевченко». На виховній годині учні подивилися короткометражні фільми «Життя та творчість Т.Г.Шевченка», відео - вірш «Думка», відео - поема «Іван Підкова», після чого спробували дати відповіді на Всеукраїнський офлайн – конкурс «Садок вишневий коло хати» від «Всеосвіти». Нажаль дипломів ми не здобули, тільки сертифікати, та головне не перемога, а участь і здобуті знання!

Фото на стор.Фотогалерея

Підсумки участі учнівської та студентської молоді в обласному конкурсі малюнків

«Зимові візерунки» та «Віфлеємська зірка»

В січні 2019 року в м. Краматорську був проведеній конкурс з образотворчого мистецтва, у якому приймала участь і Селидівська ЗОШ №2. Було направлено на виставку 8 робіт, всі малюнки отримали почесні грамоти.

Номінація «Різдвяний подарунок» конкурс «Віфлеємська Зірка»

ІІ місце

Пшеченко Сергій - «Ніч перед Різдвом», 13 років, 7-Б клас;

Дмитренко Данило - «Нова радість стала», 12 років, 6-А клас;

Пономаренко Роман - «Свята ніч», 12 років, 6-Б клас.

Конкурс «Зимові візерунки»

У номінації «Зимовий пейзаж» (11-16 років)

І місце

Ярьоменко Діана – «Подих снігової королеви», 12 років, 6-Б клас.

ІІ місце

Довгоброд Альона – «Завірюха-віхола», 11 років, 5-Б клас.

ІІІ місце

Рибіна Катерина – «имовий ранок», 12 років, 6-А клас;

Кропотова Анна – «Зимовий Зранок», 13 років, 7-А клас;

Пшеченко Сергій – «Ніч перед Різдвом», 13 років, 7-Б клас.

У номінації «Дід Мороз» (11-16 років)

ІІІ місце

Дмитренко Данило – «Нова радість стала», 12 років, 6-А клас;

Пономаренко Роман – «Свята ніч», 12 років, 6-Б клас;

Кузнецова Анастасія – «Сніговичок-пустунчик», 12 років, 6-А клас.

Фото на стор.Фотогалерея

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року неробочим днем. І є державним святом

Саме цьому святу була присвячена загальношкільна лінійка. На урочистому заході були присутні представники Селидівського ВП Покровського ВП ГУНП Донецької області.

25.09.2018 учні Селидівської ЗОШ № 2 привітали святковою програмою бабусь і дідусів мікрорайону. З 1990 року Генеральною Асамблеєю ООН прийняте рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня.

Директор школи, Корчагіна О.В., побажала усім присутнім міцного здоров’я і довгих років життя. Учасники освітнього процесу підготували велику кількість зворушливих художніх номері, що не залишили байдужими глядачів.