Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Понеділок, 24.09.2018, 08:11

26.03.2018 р. учителя і учні ЗОШ №2 прийняли участь у флешмобі «Тризуб єднайся!»

Фото на стор.Фотогалерея

«Не забуваймо, що в школі

Дитина не лише навчається,

В школі вона живе»

В.Сухомлинський

Дім починається з фундаменту. А Селидівська ЗОШ №2 починається з її початкової ланки. Яка приймає дитину такою, яка вона є, і допомагає їй ставати розвиненою, освіченою людиною. Наша початкова школа - це школа радості і хвилювань, це перша сходинка до храму науки, царство творчої думки, шлях до відкриттів.

З 19 по 23 березня 2018 р. у нашій школі проходить Тиждень самоврядування у початкових класах під гаслом « Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий», який передбачає розвиток творчих здібностей учнів. Можливість продемонструвати індивідуальні можливості як в навчальній так і спортивній та художньо- мистецькій діяльності.

План роботи на тиждень:

Понеділок – День танців

Вівторок –День «Леді і Джентльмени»

Середа- День посмішки та малювання цікавих заходів, які проходять на перервах з учнями – старшокласниками.

Четвер – День повітряних кульок

П’ятниця – День кольору та підведення підсумків

Навіть самі назви тижнів говорять про широку палітру

Фото на стор.Фотогалерея