Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Середа, 21.11.2018, 00:17

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року неробочим днем. І є державним святом

Саме цьому святу була присвячена загальношкільна лінійка. На урочистому заході були присутні представники Селидівського ВП Покровського ВП ГУНП Донецької області.

Люблю тебе, Вітчизна, мила Україна,

Бо щастя жити ти мені дала,

Для мене ти одна і рідна, і єдина,

Я все зроблю, щоб ти завжди цвіла.

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.

Одна від Заходу й до Сходу, володарка земель і вод –

Ніхто не ділить хай народу, бо не поділиться народ.

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно, бо ти на світі в нас одна.

25.09.2018 учні Селидівської ЗОШ № 2 привітали святковою програмою бабусь і дідусів мікрорайону. З 1990 року Генеральною Асамблеєю ООН прийняте рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня.

Директор школи, Корчагіна О.В., побажала усім присутнім міцного здоров’я і довгих років життя. Учасники освітнього процесу підготували велику кількість зворушливих художніх номері, що не залишили байдужими глядачів.