Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 21.06.2018, 22:37
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Наше опитування
Чи потрібно зробити доступ батьків до шкільних оцінок своєї дитини на шкільному сайті?
Всього відповідей: 535

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

           

                     Учні 9-Б класу зустрілися з працівниками Держпраці Пантєлєєвим С.ГІ. - заступником начальника відділу нагляду на транспорті та зв'язку управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки, Яковенком О.В. - головним державним інспектором відділу нагляду у агропромисловому, житлово-комунальному господарстві та соціально культурній сфері управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки, Павлюченко С.В. - головним державним інспектором відділу нагляду на транспорті та зв'язку управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки, Маруховою А.В. - головним державним інспектором відділу контролю західного напрямку управління з питань праці.

        Оксана Валеріївна представила учням спеціалістів Головного управління Держпраці у Донецькій області та повідомила тему, завдання уроку.

           Головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв'язку управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Павлюченко С.В. повідомила учням історію Дня охорони праці та завдання служби.

 

           Головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Марухова А.В. розповіла дітям про особливості законодавчого регулювання праці неповнолітніх: особливості оформлення та пільги.

            В кінці уроку учні взяли участь у командній грі з перевірці знань «Охорона праці».

Учнів цікавили запитання на які дали відповіді представники Головного управління Держпраці у Донецькій області: Про основні напрямки роботи Головного управління Держпраці у Донецькій області? Основні заходи по зменшенню виробничого травматизму? Які дії необхідно виконувати у разі настання нещасного випадку? Куди необхідно звертатися якщо роботодавець не забезпечує належних умов праці?

 

Пошук

Погода

Календар

Архів записів

Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz