Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Середа, 16.10.2019, 12:56
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Наше опитування
Чи потрібно зробити доступ батьків до шкільних оцінок своєї дитини на шкільному сайті?
Всього відповідей: 654

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

 

Семінар з питань гігієни праці, медичних оглядів працівників та профілактики професійних захворювань         14.04.2017

Вчителі уважно слухали інформацію головного державного інспектора відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС Головного управління Держпраці у Донецькій області Яковенко Олександра Володимировича

В семінарі взяли участь заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні управління гірничого надляду А.В. Мусинський та головний державний інспектор відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС Головного управління Держпраці у Донецькій області Яковенко О.В.

 

Відкритий урок на тему

«Безпека праці батьків – моє щасливе майбутнє»

                 

                 Учні 9-Б класу зустрілися з працівниками Держпраці Пантєлєєвим С.П. - заступником начальника відділу нагляду на транспорті та зв'язку управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки, Яковенком О.В. - головним державним інспектором відділу нагляду у агропромисловому, житлово-комунальному господарстві та соціально культурній сфері управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки, Павлюченко С.В. - головним державним інспектором відділу нагляду на транспорті та зв'язку управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки, Маруховою А.В. - головним державним інспектором відділу контролю західного напрямку управління з питань праці.

Оксана Валеріївна представила учням спеціалістів Головного управління Держпраці у Донецькій області та повідомила тему, завдання уроку.

       Головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв'язку управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Павлюченко С.В. повідомила учням історію Дня охорони праці та завдання служби.

         Головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Марухова А.В. розповіла дітям про особливості законодавчого регулювання праці неповнолітніх: особливості оформлення та пільги.

В кінці уроку учні взяли участь у командній грі з перевірці знань «Охорона праці».

Учнів цікавили запитання на які дали відповіді представники Головного управління Держпраці у Донецькій області: Про основні напрямки роботи Головного управління Держпраці у Донецькій області? Основні заходи по зменшенню виробничого травматизму? Які дії необхідно виконувати у разі настання нещасного випадку? Куди необхідно звертатися якщо роботодавець не забезпечує належних умов праці?

 

 

 

Пошук

Погода

Календар

Архів записів

Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz