Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Середа, 21.11.2018, 00:28

19.10.2018 до Єдиного Дня з правил безпеки дорожнього руху у 2-В классу проведений  виховний захід на території шкільного майданчика «Виконуй правила дорожнього руху!»

Фото на стор. Фотогалерея

26.01.2018 р. у 1-В класі був проведен виховний захід «Знай і вивчай правила дорожнього руху » з залученням спеціаліста поліції Диренко В.С., де капітан поліції розповідав учням – першокласникам про надзвичайні ситуації, які трапляються на дорогах з пішоходами та водіями. Діти з захоплюючими очима слухали спеціаліста та відповідали на запитання в ігровій формі.

Фото на стор. Фотогалерея

14.11.2017 р. працівники ДАІ відвідали стіни ЗОШ №2.Інспектори СРПП Крівцов Є.Ю. та Шведов С.А. провели бесіди у 1-5 класах на тему «Безпечний рух» ,присвячені Тижню з безпеки дорожнього руху.

Учні 4-В класу вивчають правила дорожнього руху. Інтерактивну бесіду «Як правильно перейти перехрестя» проводить майор поліції  Кузаятов А.

Учні прийняли участь в оперативно-профілактичних заходах «Увага! Діти на дорозі» за участю капітана поліції Романової А.