Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 П`ятниця, 22.06.2018, 04:24

1 - А клас Класний керівник Роженко Антоніна Володимирівна

Шукачі Пригод

„Творчість. Здобутки. Пошук”

В Селидівській ЗОШ №2 05.02.2018 пройшло засідання кафедри початкових класів під гаслом „Творчість. Здобутки. Пошук”.

Педагоги ще раз звернулися до ключових змін в Новій українській школі. Заступник директора з НВР Суханова І.В., розповіла педагогам про необхідність проходження дистанційного онлайн курсу на платформі EdEra для вчителів початкової школи, які будуть працювати з 01.09.2018 в 1 класі. Цей курс знайомить вчителів з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання, дає можливість пройти тестові завдання та отримати сертифікат для роботи в 1 класі.

Вчителі - Локошко Л.А., Воронкова Д.М., учасники проекту «Вчимося жити разом», поділилися враженнями від пройденого тренінгового курсу, провели декілька вправ, презентували навчальні посібники для учителя та учнів.

Особливої уваги заслуговують творчі доробки та напрацювання педагогів.

Так, Локошко Л.А. презентувала електронний тренажер з читання «Швидкісна гімнастика» для учнів початкових класів, розроблений власноруч, інтерактивні вправи для проведення батьківських зборів, ознайомила присутніх з прийомами ейдетики, які застосовує на своїх уроках. За допомогою цих прийомів педагогам вдалось вивчити вірш за 2 хвилини.

Налескіна А.В. розповіла про проходження курсової підготовки за проектом «Інтелект України».

Стільки яскравих вражень, нових цікавих відкриттів ("О, і я так спробую на своєму уроці!"), натхненні обличчя вчителів! Все вдалося!

Фото на стор.Фотогалерея

Що спонукає вчителя продукувати методичні ідеї? Нагальна потреба, нестримний креатив, невгамовна вдача? Все це вдалося  з’ясувати  вчителям початкових класів  на засідані кафедри, яке відбулось 24жовтня  і пройшло в нетрадиційній формі -  Ярмарку педагогічних ідей.

Метою проведення Ярмарку  було сприяння розвитку творчого потенціалу вчителів, популяризація кращих здобутків, педагогічних ідей та технологій.

Власний педагогічний досвід презентували Просоленко Лариса Миколаївна, Данілова Валентина Іванівна, Локошко Людмила Анатоліївна,  Жарновнікова Лариса Тимофіївна, Налескіна Альвіна Віталіївна.

Методичний захід  проходив під девізом: «Навчаючи інших – навчаюся сам!».  Всі  ідеї, представлені педагогами, заслуговують високої  оцінки.

Колаж "Сучасний учитель. Який він?"