Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Середа, 16.10.2019, 12:29

18 січня 2019 року в Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбулось чергове засідання кафедри початкових класів.

В ході роботи заступник директора З НВР Суханова І.В. запропонувала ознайомились з Положенням про сертифікацію вчителів початкових класів. Було розглянуто та обговорено проект програми зовнішнього незалежного оцінювання вчителів початкової школи, який розроблено Міністерством освіти. Програма призначена для оцінювання професійних компетентностей вчителів початкової школи протягом 2019-2020 років у межах проведення сертифікації.

Керівник кафедри Жарновнікова Л.Т. розповіла для чого вчителю потрібен персональний бренд і як його розвивати.

Присутні розглянули педагогічну технологію навчання математики «Щоденні 3». В рамках Нової Української Школи. Налескіна А.В. розповіла про розвиток математичної компетентності через освітній проект «Інтелект України». Локошко Л.А. провела для присутніх гімнастику для розуму, а Чупріянова О.М. поділилася досвідом роботи ведення щоденника вражень учнями 1- А класу.

Творчо закінчилось засідання кафедри. Жарновнікова Л.Т. провела майстер –клас «Розписування імбірного печива», присвячений січневим святам.

Фото на стор. Фотогалерея

3 - В клас   Класний керівник Налескіна Альвіна Віталіївна

Пізнайки

4 - Б клас  Класний керівник Локошко Людмила Анатоліївна

Світ добра

3 - А клас   Класний керівник Чупріянова Ольга Михайліївна

Сонечко

1 - А клас   Класний керівник Жарновнікова Лариса Тимофіївна

Шкільне життя

2 - Б клас   Класний керівник  Тарановська Валентина Володимирівна

Школярики-веселики

3 - Б клас   Класний керівник  Собко  Наталія  Миколаївна

Веселунчик

1 - А клас Класний керівник Роженко Антоніна Володимирівна

Шукачі Пригод

„Творчість. Здобутки. Пошук”

В Селидівській ЗОШ №2 05.02.2018 пройшло засідання кафедри початкових класів під гаслом „Творчість. Здобутки. Пошук”.

Педагоги ще раз звернулися до ключових змін в Новій українській школі. Заступник директора з НВР Суханова І.В., розповіла педагогам про необхідність проходження дистанційного онлайн курсу на платформі EdEra для вчителів початкової школи, які будуть працювати з 01.09.2018 в 1 класі. Цей курс знайомить вчителів з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання, дає можливість пройти тестові завдання та отримати сертифікат для роботи в 1 класі.

Вчителі - Локошко Л.А., Воронкова Д.М., учасники проекту «Вчимося жити разом», поділилися враженнями від пройденого тренінгового курсу, провели декілька вправ, презентували навчальні посібники для учителя та учнів.

Особливої уваги заслуговують творчі доробки та напрацювання педагогів.

Так, Локошко Л.А. презентувала електронний тренажер з читання «Швидкісна гімнастика» для учнів початкових класів, розроблений власноруч, інтерактивні вправи для проведення батьківських зборів, ознайомила присутніх з прийомами ейдетики, які застосовує на своїх уроках. За допомогою цих прийомів педагогам вдалось вивчити вірш за 2 хвилини.

Налескіна А.В. розповіла про проходження курсової підготовки за проектом «Інтелект України».

Стільки яскравих вражень, нових цікавих відкриттів ("О, і я так спробую на своєму уроці!"), натхненні обличчя вчителів! Все вдалося!

Фото на стор.Фотогалерея

Що спонукає вчителя продукувати методичні ідеї? Нагальна потреба, нестримний креатив, невгамовна вдача? Все це вдалося  з’ясувати  вчителям початкових класів  на засідані кафедри, яке відбулось 24жовтня  і пройшло в нетрадиційній формі -  Ярмарку педагогічних ідей.

Метою проведення Ярмарку  було сприяння розвитку творчого потенціалу вчителів, популяризація кращих здобутків, педагогічних ідей та технологій.

Власний педагогічний досвід презентували Просоленко Лариса Миколаївна, Данілова Валентина Іванівна, Локошко Людмила Анатоліївна,  Жарновнікова Лариса Тимофіївна, Налескіна Альвіна Віталіївна.