menu

 

 

http://selidovoshkola2.ucoz.net/_si/0/25595784.jpg

 

Національний центр «Мала академія наук України» проінформувала про підсумки проведення у вересні ‒ листопаді цього року Всеукраїнського конкурсу есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи.

Конкурс проводився для вшанування пам’яті журналіста, політолога, Героя Небесної Сотні Сергія Кемського і з метою формування та розвитку умінь і навичок літературної діяльності учнів, підтримки талановитої молоді і творчої праці педагогів.

У ньому взяли участь понад п’ятсот учнів 8‒11-х класів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів позашкільної освіти з різних міст та селищ України.

Антонова Поліна ,учениця Селидівської ЗОШ №2, стала переможцем конкурсу (керівник Кулик Н.В). Поліну нагороджено дипломом НЦ «МАНУ».ЇЇ роботу буде надруковано в окремій збірці кращих робіт конкурсу.

Наші вітання, Поліно !!!!

 

http://selidovoshkola2.ucoz.net/_si/0/64301375.jpg

 

Щиро вітаємо з перемогою учасників міського етапу обласного конкурсу виразного читання «Майстер слова» 2019:

Мірошниченко Софію, ученицю 6-Б класу, (I місце) – вірш «Злая собака»

К. Журавльова;

Саламаху Альону, ученицю11 класу (III місце) – вірш «Детство» М. Некрасова;

Передрій Богдана, учня 7-А класу (III місце) – вірш «Моє серце в верховині»

Р. Бернса.

ХІ Всеукраїнська історико - краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно – Східна Україна: зі стародавності у XXI століття»

 

24 листопада учениця 11 класу Сайко Олена приймала участь у роботі конференції, захистила роботу в секції «Культурні та освітні процеси в регіоні» й отримала Сертифікат.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрюшкова Ліка   

Переможець  етапу конкурсу-захисту науково - долідницьких робіт в секції  " Українська мова"