Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 22.08.2019, 12:41

Бібліотечний усний журнал «Символи України».

7 травня 2019 року з метою патріотичного виховання учнів, в Селидівській ЗОШ № 2 було проведено бібліотечний усний журнал «Символи України». Бібліотекарі школи Дяченко Т. Г. та Петрик Л. М. розширили знання учнів про рідну Україну, виховували громадянські почуття, любов до своєї Батьківщини, повагу до державних символів України. Цій темі також була присвячена виставка малюнків «Барви рідного краю», яку організувала вчитель образотворчого мистецтва Гориславська В.Л. Провести захід, який відбувся в актовому залі допомагали учні: чотири сторінки журналу відкривали Мірошніченко С., Лупанова М., Кулаковська Д., Кононенко В., Задума Д., Мірзаєв І. та Петрій Б. Свої власні вірші про Батьківщину читали учениці 4 – В класу – Жердецька К. та Стукало Н. В залі лунали пісні про українські символи, дуже захопив присутніх танець «Сонечко», а завершилося свято величною піснею «Ми – українці!», яку виконала педагог – організатор Завгородня А.В.

Бібліотечний захід «Посвята в читачі» 2-А

Лялькова вистава «Казка про книгу» у виконанні учнів 6-Б класу

Звіт

про проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання

в Селидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

з 26.03-30.03. 2018 року

Тиждень дитячого читання проводився з метою популяризації читання літератури, збагачування знань учнів засобами залучення до книги, формування щоденної потреби у читанні книг і роботі з ними, прищеплювання інтересу до читання, пропаганди книги як джерела знань; сприянню духовному збагаченню особистості, підвищенню культурного рівня як учасників так і глядачів.

З цією метою проведено такі заходи:

• лінійка присвячена відкриттю Всеукраїнського тижня дитячого читання для учнів 2-4 класів;
  • ранок «Нам без книг ніяк не можна» для учнів 5-А класу;
  • презентація книжкової виставки «Вінок шани Кобзареві» для учнів

5-А, 5-Б кл.;

• презентація книжкової виставки-реклами «Книги, що знають УСЕ»

для 8-А, 8-Б кл.;

• конкурс ерудитів «Юні читайлики» 6-А, 6-Б кл.;
  • бібліотечний урок «До нас в гості завітала казка» для учнів 1-4 класів;
  • лялькова вистава «Двоє жадібних ведмежат» для учнів 1-4 класів;
  • прийняли активну участь в міському святі Книги «Шануймо книгу, як найбільшу святість» учні 7-А класу;
  • літературна година «Творчість Ю.Смоленського», учні 10 класу.

Завідувач бібліотекою Т.Г. Дяченко