Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Вівторок, 21.05.2019, 17:33

01.09.2016.р. у 9-Б класі відбувся перший єдиний виховний захід на тему «Я повинен бути громадянином України»,де діти активно приймали участь у тренінгу.Учні були поділені на три групи,де змагаючись між собою,відповідали на питання класного керівника,висловлювали свою думку,грали в гру «Якості людини»,поповнювали своїми словами- побажаннями гілочку калини,представляли свої проекти щодо патріота України.

Насиченим був день для учнів 3-В класу.

Перший урок складався з трьох тематично закінчених частин:

1 частина - офіційна, яка була присвячена темі "Україна - це ми!";

2 частина - колективна робота "Прикрась калину - напиши побажання другові";

3 частина - квест "Я - українець".
Переможцями  у квесті "Я - українець" стала команда "Ромашка", на 2-ому  місці посіли дві команди, це "Пролісок" і "Соняшник", 3 -тє місце зайняла команда "Троянда".

Перший урок  в 8-А класі був присвячений  25-річчю незалежності України. Учні 8-А класу на чолі з класним керівником Манякіною Н.М. провели інтелектуальну гру  під назвою «Я люблю Україну».  На заході були присутні батьки. Компетентне журі (учні 10 класу) оцінювало виступи  учасників.

Впродовж уроку змагалися між собою команда  «Синіх» (дівчата)  і команда «Жовтих» (хлопці).

Різноманітними були конкурси:  «Народні символи»,  «Рідна мова», «Вірю- не вірю»,  «Впізнай видатного українця»,  «Знавці народних казок»,  «Україна в цифрах».

Результат був несподіваним, перемогла дружба. Учні  довели, що вони дуже багато знають про рідну країну і є справжніми патріотами.

01.09.16. в 11-А класі пройшла година спілкування «З УКРАЇНОЮ В НАШИХ СЕРЦЯХ» до 25-річчя Незалежності України . Мета заходу поглиблювати знання учнів про нашу державу — Україну, розширити поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави,  формувати національну свідомість; розвивати пізнавальний інтерес; сприяти вихованню почуття любові до рідного краю, Батьківщини, виховувати почуття патріотизму; розвивати в учнів бажання брати посильну участь у розбудові та зміцненні єдності нашої держави; формувати в учнів активну громадянську позицію щодо єдиної, цілісної держави.

(на фото кл. керівник 11-А класу. Байда Н.В.)

Робота в групах. «Крилаті вислови». Учні займаються складанням цитат, висловів, прислів’їв із поданих слів, потім  зачитують.

Робота в парах. «Куточок рідної країни» ( учні створюють асоціативні малюнки пов’язані з темою).

Складання пазлів «Адміністративний поділ України».

Учні працюють над «Ковдрою ідей»

БАЖАЄМО ВСІМ БУТИ ГІДНИМИ ПАТРІОТАМИ СВОЄЇ БАТЬКIВЩИНИ!