Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 П`ятниця, 20.09.2019, 14:36

Локошко Л.А., класний керівник 4-Б класу, підготувала для своїх вихованців картопляний банкет. Заходу передував значний підготовчий етап: діти писали творчі роботи про картоплю, малювали малюнки, з яких була створена галерея. А впродовж заходу звучали уривки з учнівських творів і віршів. Виховний захід має велике пізнавальне значення. Діти дізналися багато цікавого про різні сорти картоплі, про цінність цього харчового продукту, пригадали прислів’я і приказки про їжу, вирішили біологічні і математичні задачки про картоплю.

А головний подарунок приготували батьки учнів, які теж приймали участь у підготовці і проведенні свята. Для своїх дітей вони зготували багато дуже смачних страв з картоплі, якими дітлахи із задоволенням поласували.

Гостинна зустріч.

Учасники картопляного банкету.

Які ж смачні страви з картоплі!