Екскурсія до міської бібліотеки

Організовуючи змістовне дозвілля школярів, які відпочивають на осінніх канікулах та маючи на меті знайомство підлітків із професіями, Селидівський міський центр зайнятості запросив 31.10.2019 р. учнів 7 – А та 7 – Б класів на професіографічну екскурсію до міської бібліотеки.

Дітям розповіли про такі професії, як бібліотекар, бібліограф, про шифрування книг, картотеку, та завдяки чому працівники бібліотек можуть швидко знайти книгу, яка зацікавила.

Учні роздивлялися тематичну виставку книг до свята «Хелловін», дивилися і слухали історичну довідку про бібліотекарів, грали в ігри, робили пам’ятні фото. Дітей запрошували до бібліотеки у гості на мультфільми та тематичні свята.

Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері. Дякуємо за організацію екскурсії!

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Шановні вчителі і учні !

Сьогодні ми вшановуємо героїчний подвиг і жертовність українського народу у Другій світовій війні. Ми віддаємо данину пам’яті воїнам, які загинули в боях за звільнення України, і мирним жителям, що постраждали від дій нацистських окупантів. Україна завжди пам'ятатиме тих, хто ціною свого життя захищав і визволяв її в роки воєнного лихоліття.

У ході Другої світової війни 1941–1945 років саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму. Під час визволення України силами чотирьох Українських фронтів, які налічували понад 2,3 млн. осіб, протягом січня 1943 року – жовтня 1944 року було проведено серію блискучих наступальних операцій.

Завершила визволення України Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород. 28 жовтня – день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Зазнавши в роки Другої світової війни величезних людських і матеріальних втрат, Україна зробила неоціненний внесок у перемогу над фашистською Німеччиною і її союзниками.

У збройній боротьбі проти ворога брало участь понад 6 млн. українців. Кожен третій із них загинув на фронті, кожен другий із тих, що залишилися в живих, став інвалідом. У ході визвольних операцій 1944 р. на Україні загинуло понад 3,5 млн. воїнів!

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу ворога самовідданою працею наближав їх розгром та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Бажаємо всім жителям України добра, здоров’я та мирного неба!

Світла пам'ять переможцям!

Честь і слава героям!

Осінні канікули – чудова пора!

Канікули – це чудова пора для відпочинку, цікавих занять та подорожей.

Відповідно до плану роботи школи учні Селидівської ЗОШ №2 цікаво проводять свій час на осінніх канікулах: ходять на екскурсії, спортивні змагання, проводять тренінги, спостерігають за природою, збирають природні матеріали для поробок, малюють.

23.10.2019 р. учні 7 – х класів зі своїми класними керівниками Байдою Н.В. та Гориславською В.Л. відвідали Селидівську гірничо – рятувальну службу. Дітей зустріли робітники цього закладу, показали гаражі із рятувальними автомобілями та автобусами. Розповіли якими приладами проводиться гасіння пожежі в шахтах в різних життєвих ситуаціях, показали ці прилади і навіть дали спробували побути в ролі рятівників. Показували і розказували про кисневі балони, як їх треба вдягати та перевіряти на справність. Учні залазили в різні машини, відмітили, що звичайні автобуси відрізняються від рятувальних і в них дуже зручно сидіти, багато вільного місця. Дітям показали учбовий клас, розповіли, що рятувальників також навчають, як і учнів і вони навіть здають контрольні тестування. Наприкінці екскурсії діти побували в тренажерному залі, спробували позайматися на тренажерах, зробили фото.

Дякуємо за чудову екскурсію гірничо – рятувальній службі м. Селидове!

Фото на стор. Фотогалерея