Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 П`ятниця, 22.06.2018, 04:36

В Рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» 14.12.2017 року в приміщенні Селидівського міського Відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області начальником Селидівського міського Відділу ДВС Макаровою Н.В. та державними виконавцями Селидівського міського Відділу ДВС спільно з начальником Селидівського бюро правової допомоги Щербиною А.В. проведено просвітницьку акцію для молоді на тему «Моя майбутня професія - юрист». В акції приймали участь директор Селидівської ЗОШ № 2 Корчагіна О.В. та учні 11 класу. Захід відбувся у дружній та неформальній атмосфері. Під час зустрічі учнів ознайомлено з професією державного виконавця, з роботою бюро безоплатної правової допомоги, а також з правами дітей у школі та родині.

Під час заходу учні отримали тематичні буклети «Вимагають хабара за іспит чи навчання? Захищай свої права!» та інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей», які у зрозумілій для молоді формі розкривають переваги онлайн-сервісів та пілотних проектів Міністерства юстиції України.

Фото на стор.Фотогалерея

Правова вікторина

Учні 9-х класів активно приймали участь у вирішені правових питань і повторили основні права та обов’язки громадян України.

Фото на стор.Фотогалерея

З 04.09.по 10.10.2017 р. до тижня «Мораль.Право.Ми.» у школі проводились виховні години,класні часи,години спілкування,           бесіди ,вікторини на теми:

"Права та обов’язки дитини"(2-а клас,кл.керівник Жарновнікова Л.Т.);

"Закони дитинства"(7-Б клас,кл.керівник Холодна О.І.);

"Правові та моральні норми у твоєму житті"(9-А клас,кл.керівник Манякіна Н.М.).

А з учнями 6 класів в актовому залі провели зустріч з працівником поліції Карнаухом Р.П.,де учні були проінформовані про свої шкільні обов’язки і права,про покарання за правопорушення у школі та на вулиці. 06.10.2017 р.команда учнів 10-11 класів приймали участь у міському турнірі «Знавці права»,де посіяли 2 місце і отримали сертифікат(команду підготували:Корчагіна О.В. і Манякіна Н.М.).