Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Вівторок, 21.11.2017, 18:54

Реєстрація на сайті для дистанційного навчання Moodle

Інструкція для учня

1. Увійти на сайт. У лівому верхньому кутку змінити мову інтерфейсу. Натиснути назву курсу (у нашому випадку – Підготовка до олімпіади з біології)

2. Ви перейдете на сторінку, яка потребує ім’я і пароль. Якщо Ви не зареєстровані, то справа треба натиснути  Створити  новий обліковий запис.

3. З’явиться форма для нового облікового запису. Заповнити всі поля і натиснути: Створити запис.

Ім’я  входу може бути будь-яким, наприклад: maslo_galina, а пароль обов’язково повинен містити і великі, і маленькі літери, і цифри, і символи, наприклад:Maslo_19.

4. Перейти на свою пошту і відкрити листа від Admin User

5. Перейти за посиланням у листі

6. Ви зайшли на сайт як зареєстрований учасник

Вибрати курс (Підготовка до олімпіади з біології).

7. На лівій  панелі внизу вибрати Зарахувати мене на цей курс (будете зараховані у ролі Студент)

8. З’явиться нова сторінка. Натиснути Зареєструвати

Ви повернетеся до курсу і можете працювати з його матеріалами.

Реєстрація на сайті для дистанційного навчання Moodle англійська мова

1. Увійти на сайт https://juliya2712.gnomio.com

У лівому верхньому кутку змінити мову інтерфейсу. Натиснути назву курсу (у нашому випадку –Англійська мова 11 клас 2016(грудень)

2. Ви перейдете на сторінку, яка потребує ім’я і пароль. Якщо Ви не зареєстровані, то справа треба натиснути  Створити  новий обліковий запис.

Ім’я  входу може бути будь-яким,а пароль обов’язково повинен містити і великі, і маленькі літери, і цифри, і символи, наприклад, selid_2016-ім’я, Metodist_1-пароль.

Якщо все зроблено правильно, то з’явиться повідомлення, у якому сказано, що треба перейти на свою пошту.

4. Перейти на свою пошту і відкрити листа від Admin User. Він може бути у СПАМ. Перейти за посиланням у листі.

5.  Ви зайшли на сайт як зареєстрований учасник. Вибрати курс (Англійська мова 11 клас 2016(грудень)

6. На лівій  панелі внизу вибрати Зарахувати мене на цей курс (будете зараховані у ролі Студент)