13 квітня 2016 року на базі Покровського (Красноармійського) навчально-виховного комплексу відбулася зональна педагогічна майстерня «Науково-методичний супровід розвитку особистості в освітньому просторі: якісна освіта та її психологічна підтримка».

Учасником педагогічної майстерні була  Локошко Людмила Анатоліївна, учитель початкових класів, вищої кваліфікаційної  категорії.

Вона працювала в секції «Творчий підхід учителя початкової школи до організації уроку» під керівництвомКапінус Н. О., завідувача відділу початкової освіти Донецького облІППО.

Метою роботи секції було: презентувати досвід роботи педагогів області з питання творчого підходу учителя початкової школи до організації уроку.

Людмила Анатоліївна   презентувала  досвід  роботи  з проблеми «Розвиток мовленнєвої компетентності на уроках літературного читання і мови» у формі тренінга. За якісно проведене заняття, інноваційний підхід до організації уроку   отримала  Сертифікат  Донецького облІППО.

Міжнародний центр Save the Children

Наше місто представляли вчителі ЗОШ I-III ст.№2 Дмитрієва Т.Л. вчитель математики та Налескіна А.В. вчитель початкових класів.  Зустріч організував Міжнародний центр Save the Children.  Педагоги ознайомилися з методами зцілення через творчість. Отримали сертифікати тренерів "Харт".