Сектор кримінальної міліції у справах дітей

Селидівського МВ ГУМВС України в Донецькій області

Кущ Віталій Олександрович
старший оперуповноважений сектора кримінальної міліції в справах дітей Селидівського МВ ГУМВС України в Донецькій області (з обслуговування міст Селидове і Новогродівка)

Карнаух Роман Петрович
(з обслуговування міст Селидове і Новогродівка)

Адреса та місце розташування сектора кримінальної міліції в справах дітей Селидівського МВ ГУМВС України в Донецькій області  вул. Пушкіна, буд.5, м. Селидове, 85400,

Донецька область, Україна. тел.(06237)7-24-66

На виконання спільного наказу Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки України від 13.10.2017 р. № 279/1375 Красноармійської місцевої прокуратурою 04.04.2018 р. відбулася зустріч прокурора Селидівського відділу Красноармійської місцевої прокуратури О.А.Клименко з директором школи Корчагіною О.В. та учнями 9-11 класів ЗОШ №2 , проведено навчання з тем :

1) Прокуратура і суспільство;

2) Права та обов’язки громадянина та неповнолітніх осіб;

3) Види відповідальності та наслідки притягнення у кожному з них.