Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Субота, 25.05.2019, 12:15

Методичні заходи для вчителів школи на період карантину

Методична    мозаїка  «Робота з учнями низького та середнього рівнів навчальних  досягнень»

25.01.2015 року в Селидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 проводився методичний захід  для  педагогів  школи  у формі методичної мозаїки, де були розглянуті актуальні питання роботи з дітьми з навчальним мінімумом знань.

Мета заходу: через зміст теоретичного матеріалу і форми роботи ознайомити учасників заходу з сутністю понять «відставання», «неуспішність», ознаками та причинами неуспішності учнів, шляхами подолання проблеми, розробити системи заходів для ліквідації прогалин у учнів з навчальним мінімумом знань.

План проведення.

І.Організаційна частина.

1.1. Оголошення теми, очікуваних результатів та умов проведення методичної мозаїки.

ІІ. Теоретична частина.

2.1. «Причини неуспішності  учнів у навчанні.

Шляхи подолання».

Суханова І.В., заст. директора  з НВР

І етап «Веббінг». До слова «неуспішність» дібрати терміни, що пов’язані з ним асоціативно або логічно.

ІІ етап «Джиг-соу»:

І група – робота з учнями низького та середнього рівнів,

ІІ група – етапи формування позитивного відношення до навчання,

ІІІ група – допомога учню з навчальним мінімумом знань,

ІV група – профілактика неуспішності учнів з низьким та середнім рівнями начальних досягнень.

ІІІ етап інтерактивна технологія « Спільний проект»:

• Розробити систему заходів щодо надання допомоги учням з навчальним мінімумом знань ( робота в групах).
  • V етап. Підбиття підсумків. Інтерактивна технологія «Мікрофон».

Педагогічна підтримка учнів з низькою успішністю.

Робота з учнями, які мають низький та середній рівні навчальних досягнень