Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Середа, 16.10.2019, 13:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Наше опитування
Чи потрібно зробити доступ батьків до шкільних оцінок своєї дитини на шкільному сайті?
Всього відповідей: 654

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

http://manyakinanatalya.blogspot.com

11.12.2017 в 11 класі був проведен відкритий тематичний урок з історії України (учитель Манякіна Н.М.) на тему «Зародження дисидентського руху в Україні та його особливості»

Участь у заходах Всеукраїнського рівня

        

               24-25 листопада 2017 року в місті Святогірську відбулась Х Всеукраїнська історико- краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно – Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття» В роботі конференції взяли участь учні нашого міста. 

            Учениця 9 класу Селидівської ЗОШ №2 Дмитрієва Анна під керівництвом наукового керівника Манякіної Н.М. виступала з доповіддю та захищала свою роботу в секції «Релігійні та культурно-освітні процеси в регіоні». Тема дослідження : «Церковно - парафіяльні школи в Донбасі на межі ХІХ – ХХ століття» . Виступ був високо оцінений членами журі, серед яких були викладачі вищих навчальних закладів, кандидати історичних наук. За підсумками роботи учениця отримала Сертифікат.

Місто Суми гостинно зустріло учителів історії

24-25 листопада  2015 року  в місті Суми  відбувся Всеукраїнський семінар для учителів історії з проблеми « Сучасні мультимедійні технології у викладанні історії». Учасником семінару  була  Манякіна Наталія Миколаївна

            

Це було продовження співпраці учителів історії та методистів, яке було розпочато в травні місяці в місті Житомирі.

Даний семінар мав практичну направленість. Впродовж двох днів своїм досвідом поділилися 20 учителів – практиків та методистів, які супроводжували свої виступи показом презентацій, фільмів тощо. Найбільший інтерес викликало проведення мультимедійної олімпіади, яку  презентували учителі шкіл № 6 та №12  міста Суми. Саме  школа №12 гостинно прийняла  гостей семінару.

З особливою цікавістю  був сприйнятий виступ учителя правознавства  ЗОШ І-Ш ступенів №20 міста Ужгорода з теми «Виховання в учнів толерантності та навичок демократичного співжиття, розуміння необхідності протистояння ксенофобії та дискримінації у сучасному світі», саме ця проблема є на сьогодні дуже актуальною.

Своїм досвідом поділилися і селидівські учителі. Манякіна Наталія Миколаївна розповіла про використання інформаційних технологій у вивченні історії Другої світової війни.

По завершенні роботи  учасники одержали Сертифікати.

        

Організатори семінару влаштували екскурсію «Місто ста тисяч троянд», в ході якої гості ознайомились з найцікавішими історичними пам’ятками архітектури  міста Суми.

 

 

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ  СЕМІНАР ДЛЯ  ВЧИТЕЛІВ  ІСТОРІЇ 

І  МЕТОДИСТІВ

19 – 20  травня  2015 року  в місті Житомирі відбувся  Всеукраїнський семінар для учителів історії та методистів.  Тема семінару:  «Інноваційні технології в шкільній історичній освіті».  Проведення семінару стало можливим завдяки сприянню та фінансовій підтримці  міжнародних організацій.

  Учитель  історії   Манякіна Наталія Миколаївна була учасницею семінару. 

  Насиченою була програма першого дня:  зустріч  з науковою елітою України,  автори  презентували нові підручники з історії  для 7 класу,  презентація досвіду роботи з учнівської та студентською молоддю на базі Житомирського університету ім.. І.Франка;  обмін досвідом роботи учителів історії.

  На другий день роботи відбувся круглий стіл «Сучасні мультимедійні технології та педагогічні методики у викладанні історії Другої світової війни».  Манякіна Н.М. поділилися досвідом роботи з даної проблеми.

  Проведені заходи, а також саме місто Житомир залишили незабутні враження.

Спілкування з професором  Бердянського університету Бахановим К.О.

Під час засідання круглого стола

 

Привітання від організаторів та гостей семінару

Привітання від організаторів та гостей семінару

Привітання від організаторів та гостей семінару

 

 

 

 

 

 

 

Пошук

Погода

Календар

Архів записів

Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz