Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Неділя, 17.12.2017, 17:02

11.12.2017 в 11 класі був проведен відкритий тематичний урок з історії України (учитель Манякіна Н.М.) на тему «Зародження дисидентського руху в Україні та його особливості»

Участь у заходах Всеукраїнського рівня

24-25 листопада 2017 року в місті Святогірську відбулась Х Всеукраїнська історико- краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно – Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття» В роботі конференції взяли участь учні нашого міста.

Учениця 9 класу Селидівської ЗОШ №2 Дмитрієва Анна під керівництвом наукового керівника Манякіної Н.М. виступала з доповіддю та захищала свою роботу в секції «Релігійні та культурно-освітні процеси в регіоні». Тема дослідження : «Церковно - парафіяльні школи в Донбасі на межі ХІХ – ХХ століття» . Виступ був високо оцінений членами журі, серед яких були викладачі вищих навчальних закладів, кандидати історичних наук. За підсумками роботи учениця отримала Сертифікат.

Місто Суми гостинно зустріло учителів історії

24-25 листопада  2015 року  в місті Суми  відбувся Всеукраїнський семінар для учителів історії з проблеми « Сучасні мультимедійні технології у викладанні історії». Учасником семінару  була  Манякіна Наталія Миколаївна

Це було продовження співпраці учителів історії та методистів, яке було розпочато в травні місяці в місті Житомирі.

Даний семінар мав практичну направленість. Впродовж двох днів своїм досвідом поділилися 20 учителів – практиків та методистів, які супроводжували свої виступи показом презентацій, фільмів тощо. Найбільший інтерес викликало проведення мультимедійної олімпіади, яку  презентували учителі шкіл № 6 та №12  міста Суми. Саме  школа №12 гостинно прийняла  гостей семінару.

З особливою цікавістю  був сприйнятий виступ учителя правознавства  ЗОШ І-Ш ступенів №20 міста Ужгорода з теми «Виховання в учнів толерантності та навичок демократичного співжиття, розуміння необхідності протистояння ксенофобії та дискримінації у сучасному світі», саме ця проблема є на сьогодні дуже актуальною.

Своїм досвідом поділилися і селидівські учителі. Манякіна Наталія Миколаївна розповіла про використання інформаційних технологій у вивченні історії Другої світової війни.

По завершенні роботи  учасники одержали Сертифікати.

Організатори семінару влаштували екскурсію «Місто ста тисяч троянд», в ході якої гості ознайомились з найцікавішими історичними пам’ятками архітектури  міста Суми.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ  СЕМІНАР ДЛЯ  ВЧИТЕЛІВ  ІСТОРІЇ

І  МЕТОДИСТІВ

19 – 20  травня  2015 року  в місті Житомирі відбувся  Всеукраїнський семінар для учителів історії та методистів.  Тема семінару:  «Інноваційні технології в шкільній історичній освіті».  Проведення семінару стало можливим завдяки сприянню та фінансовій підтримці  міжнародних організацій.

Учитель  історії   Манякіна Наталія Миколаївна була учасницею семінару.

Насиченою була програма першого дня:  зустріч  з науковою елітою України,  автори  презентували нові підручники з історії  для 7 класу,  презентація досвіду роботи з учнівської та студентською молоддю на базі Житомирського університету ім.. І.Франка;  обмін досвідом роботи учителів історії.

На другий день роботи відбувся круглий стіл «Сучасні мультимедійні технології та педагогічні методики у викладанні історії Другої світової війни».  Манякіна Н.М. поділилися досвідом роботи з даної проблеми.

Проведені заходи, а також саме місто Житомир залишили незабутні враження.

Спілкування з професором  Бердянського університету Бахановим К.О.

Під час засідання круглого стола

Привітання від організаторів та гостей семінару