Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 21.09.2017, 08:14

10 учнів 3-В класу отримали ЗОЛОТИЙ сертифікат Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Колосок-осінній".Також у подарунок діти отримали набір закладок від організаторів конкурсу. За активність  клас зайняв 3 місце по школі і отримав сертифікат.

3 березня 2016 в Селидівській школі №2 відбувся Всеукраїнський українознавчий конкурс «Соняшник - 2016», в якому взяли участь учні 2 – 11 класів.

На фото – працюють над завданням учениці  5 – их класів.

Бажаємо успіхів усім учасникам і сподіваємося на гарні результати!

16.02.2016  в нашій школі проведено лінійку з приводу нагородження учасників Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу  «КОЛОСОК осінній 2015», який був проведений у жовтні 2015 р.Загальна кількість конкурсантів становило – 44 особи. Діти показали свої знання та вміння за такими галузями знань: «Теплота і температура», «Тіло людини», «Хімія в картинках». За наданими результатами (які нідійшли  у лютому 2016 м. Львів) визначились призери «Золотий Колосок» у кількості – 36 учнів, лауреатами «Срібний колосок» стали – 10 учнів, інших було нагороджено сертифікатами учасників.

Найкращі результати показали учні молодших класів.

Серед них визначено 10 призерів «Золотий колосок» у 2-А класу під керівництвом Чупріянова О.М.

11 призерів «Золотий колосок » у 2-Б класі під керівництвом Собко Н.М.

13 призерів «Золотий колосок» під керівництвом  Локошко Л.А. Цей клас було визначено і нагороджено сертифікатом «Найактивніший клас школи»

Не відставали від молодшої ланки і учні старшої школи, які переважно стали лауреатами і були нагороджені сертифікатами «Срібний колосок» під керівництвом вчителя географії Байда Н.В.

Організатори Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок» вітають всіх учасників з отриманими результатами і бажають подальшого натхнення, успіхів і перемоги.

Для бажаючих прийняти участь у конкурсі «КОЛОСОК весняний 2016» радимо звернутись до шкільного організатору конкурсу-  Байди Н.В . Прийом заявок здійснюється до 18 березня 2016р.

Конкурс буде проведено 22 квітня 2016 року.