Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Вівторок, 24.10.2017, 10:25

27 грудня учні  3 – А класу радо зустрілися у своєму дружному колективі.  Із задоволенням  взяли участь в інтелектуально – розважальній програмі «Новорічні розваги». Діти змагалися у конкурсах «Чим ялинку прикрашати», «Швидкий розумник», розгадували веселі новорічні загадки, взяли  участь  в експрес – опитуванні «Міркуй швидко, відповідай влучно!». Особливо сподобалася учням «Мандаринова естафета». Жодний з учнів не залишився без призів  за активну участь у змаганнях.
          Батьки потурбувалися про святкові подарунки дітям.  Підвели підсумки навчання за І семестр. Учні одержали подяки за досягнення у навчанні та дипломи за активну участь у позакласній діяльності.
         Щасливих канікул вам, хлопчики та дівчатка!

Фоторепортаж на сайті  Сонечко

Подорож 5-А пам'ятниками міста