Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Неділя, 21.07.2019, 13:46

Зимові канікули в новому році порадували гарною і сніжною погодою, тому в Селидівській ЗОШ №2 діти відпочивають з користю - ходять на цікаві екскурсії. Так, 09 січня 2019 року, учні 6 – х класів з класними керівниками Байдою Н. В. і Гориславською В.Л. відвідали Селидівську Державну пожежно - рятувальну частину № 63. Дітей радо зустрів і провів екскурсію заступник начальника ДПРЧ № 63 (13 ДПРЗ ГУ ДСНС України) в Донецькій обл. - Деренко Володимир Миколайович.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Найбільше учням запам’яталися демонстрація техніки та устаткування в пожежних машинах. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу посидіти в пожежних машинах і відчути себе рятувальниками. Роздивитись та одягнути костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка, відповідали на питання, які задавали діти, демонстрували як користуватися киснево – ізолюючим протигазом, побачили пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей.

І, звичайно, після спілкування з працівниками МНС усі хлопчики захотіли стати пожежниками. Хочеться подякувати усім працівникам Селидівської пожежно-рятувальної частини № 63 за те, що відважно стоять на стражі захисту і порятунку нашого населення від пожежі та інших надзвичайних ситуацій і що знайшли час на таке цікаве, змістовне і корисне спілкування з дітьми.

Фото на стор.Фотогалерея

10 січня 2018 року учні Селидівської ЗОШ № 2 відвідали місто Маріуполь у складі делегації учасників молодіжної організації «Ліги Майбутніх Поліцейський», з метою утвердження авторитету поліцейського у житті дітей.

В ході екскурсії діти відвідали Головне управління поліції Донецької області, аналітичний центр USCA, де мали змогу поспостерігати роботу співробітників, переглянули експозицію музею поліції, відвідали, відбудований у лютому місяці, Кінологічного центр і Донецький Юридичний Університет. Дітям цікаво було спостерігати роботу аналітичного центру, аналогів якому є лише 3 у всьому світі, співробітники представили мобільний додаток «102», продемонстрували роботу розумних камер, що розміщенні по всьому місту. У Кінологічному центрі діти познайомились з дресирувальниками, які розповіли про роботу і різновиди дресирування собак, подивились на собак у дії, у пошуку вибухівки і людей. Собаки: Буч, Теодор і Туман підкорили дітей свою грайливістю і вмінням впевнено і безпомилково виконувати команди інструктора.

Діти повернулись додому багаті на враження, а деякі з учасників делегації з чітким знанням того чим вони будуть займатися у своєму житті.

Фото на стор.Фотогалерея

27.12.17р. учні 5 – А та 5 –Б класів разом з Гориславською В.Л. ходили на екскурсію до ПриватБанку. Їх радо зустрічало керівництво, загадували їм загадки, ребуси, розповідали цікаві відомості з історії розвитку Банків. Діти мали змогу потренуватися на терміналі і отримали Сертифікати на дозвіл відкрити картку у будь – якому філіалі ПриватБанку. Екскурсією були всі задоволені, радо дякували за проведений з користю час і поздоровляли всіх з наступаючим Новим Роком!