Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 П`ятниця, 17.08.2018, 08:36

10 січня 2018 року учні Селидівської ЗОШ № 2 відвідали місто Маріуполь у складі делегації учасників молодіжної організації «Ліги Майбутніх Поліцейський», з метою утвердження авторитету поліцейського у житті дітей.

В ході екскурсії діти відвідали Головне управління поліції Донецької області, аналітичний центр USCA, де мали змогу поспостерігати роботу співробітників, переглянули експозицію музею поліції, відвідали, відбудований у лютому місяці, Кінологічного центр і Донецький Юридичний Університет. Дітям цікаво було спостерігати роботу аналітичного центру, аналогів якому є лише 3 у всьому світі, співробітники представили мобільний додаток «102», продемонстрували роботу розумних камер, що розміщенні по всьому місту. У Кінологічному центрі діти познайомились з дресирувальниками, які розповіли про роботу і різновиди дресирування собак, подивились на собак у дії, у пошуку вибухівки і людей. Собаки: Буч, Теодор і Туман підкорили дітей свою грайливістю і вмінням впевнено і безпомилково виконувати команди інструктора.

Діти повернулись додому багаті на враження, а деякі з учасників делегації з чітким знанням того чим вони будуть займатися у своєму житті.

Фото на стор.Фотогалерея

27.12.17р. учні 5 – А та 5 –Б класів разом з Гориславською В.Л. ходили на екскурсію до ПриватБанку. Їх радо зустрічало керівництво, загадували їм загадки, ребуси, розповідали цікаві відомості з історії розвитку Банків. Діти мали змогу потренуватися на терміналі і отримали Сертифікати на дозвіл відкрити картку у будь – якому філіалі ПриватБанку. Екскурсією були всі задоволені, радо дякували за проведений з користю час і поздоровляли всіх з наступаючим Новим Роком!

Фото на стор.Фотогалерея