20.01.2020 у Селидівській ЗОШ №2 проведено шкільне засідання циклової комісії класних керівників на тему «Формування в школярів високої громадянської активності та національно- патріотичної свідомості в освіті НУШ». Керівник комісії Зубкова Н.О. проаналізувала виховну роботу за І семестр 2019-2020 н.р., стан роботи з профілактики правопорушень серед учнів школи, підготовила декілька вправ які можна впроваджувати в виховну роботу в освіті НУШ. Класні керівники працювали в групах за такими завданнями : « Напрямки роботи класного керівника, « Який він- класний керівник ?», «Робота з громадськістю». Педагог- організатор Просоленко Д.М. ознайомила класних керівників з планом виховної роботи на ІІ семестр 2019-2020 н.р.

Фото на стор.Фотогалерея

24.10.2019 р. проведено ІІ засідання МО класних керівників Селидівської ЗОШ № 2. Роботу засідання розпочала керівник методичного обєднання Зубкова Н.О. , яка оголосила план роботи на ІІ чверть семестру. Зокрема Наталія Олександрівна звернула увагу на план роботи атестуючих класних керівників у 2019-2020 н.р., про відкриті виховні заходи, участь учнів у масових заходів навчального закладу, питання підвищення фахової майстерності класних керівників та вивчення й узагальнення педагогічного досвіду роботи.

Своїм досвідом роботи про успішну співпрацю та налагодження контакту з батьками та дітьми поділилася класний керівник 2-А класу Чупріянова О.М. , виступивши з практичними завданнями «Творчий підхід до організації виховного процесу як умова інноваційного розвитку школи. Сучасні виховні технології в роботі класного керівника НУШ».

Класний керівник 9-Б класу Холодна О.І. виступила з презентацією на тему «Правове виховання учнів- невід’ємна складова становлення та розвитку соціально значущої особистості» з елементами практичних вправ і завдань.

Практичний психолог Потєхіна В.Є виступила з доповіддю на тему «Буллінг», «Суїцид».

На занятті класні керівники виконували різноманітні завдання в групах ,а також отримали безліч позитивних емоцій від релаксації та руханок, які провела Гречка Ю.І., педагог соціальний і класний керівник 5-В класу.

Фото на стор.Фотогалерея

28.02.2018 р. заступник директора з ВР Зубкова Н.О. провела позачергове засідання класних керівників на тему : «Ділова гра. Я- класний керівник». На засіданні були присутні класні керівники 1-11 класів: Ромаш М.В. ( кл. керівник 9-Б класу), практичний психолог Потєхіна В.Є , студент – практикант Полєгенька Ю. і педагог соціальний Гречка Ю.І.. Вчителям запропоновано попрацювати в групах , виконати завдання на картках, знайти правильний вихід із шкільних ситуацій , відповісти на запитання анкети і вміти регулювати свій емоційний стан під час проведення виховних заходів та годин спілкування.

Фото на стор.Фотогалерея

13.02.2018 р. у Селидівській ЗОШ №2 відбулося засідання кафедри класних керівників . Байда Н.В. (кл.керівник 5-Б класу) і Дмитрієва Т.Л. ( кл.керівник 6-А класу) відвідали 07.02.2018 р. семінар МАН м. Краматорська, поділилися інформацією-досвідом після участі у тренінгу « Навчання навичкам протидії булінгу в школі», «Наслідки булінгу».  Лекційний матеріал перекликався з тренінговими вправами. Класним керівникам було запропоновано анкетування з позиції педагога та учня; робота в групах за певними тематичними завданнями : « Розмалюй паркан». Набутий досвід стане в пригоді класним керівникам у виховній діяльності.