Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Середа, 12.12.2018, 19:12

Працівники Селидівського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Авраменко М. В., Максимова О. В. спільно з вчителем правознавства Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Корчагіною О. В. на виконання Указу Президента України від 14.11.2017 № 361 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 155 «Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», з урахуванням «Пріоритетних кампаній на вересень 2018 року в рамках проекту «Я маю право!» Мін’юсту 12.09.2018 року провели у Селидівський ЗОШ №2 для учнів 7-А та 9-Б класів урок на тему «Стоп булінг». Метою уроку було вироблення нульової толерантності до проблеми булінгу, розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля, навички надання та отримання допомоги #СтопБулінг #ЗупинемоБулінгРазом #НіЦькуванню.