Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Середа, 12.12.2018, 20:11

Минуло багато років від дня народження Т.Г.Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами Свідченням цього став захід "Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів".
До уваги гостей свята були представлені номери: художнє читання поезій Шевченка та віршів про нього, театральна постанова "Катерини", виконання пісень на слова Великого Кобзаря. Усі вони були об’єднані спільною ідеєю – показати глядачам Тарасові мрії, – мрію про кращу долю для українського народу, мрію про особисте людське щастя та мрію про вічний спочинок на рідній землі.

21.02.2018 р. у м.Краматорську відбувся ІІІ обласний фестиваль етнічних та національних культур «Мови різні, душа одна». В цьому заході взяли участь учні нашої школи : Дмитрієва Анна , учениця 9-А класу і Юрченко Богдан, учень 9-Б класу. Вони отримали сертифікати: Дмитрієва Анна – переможець у номінаціях: «Майстер –клас з образотворчого мистецтва або декоративно- ужиткового мистецтва», «Виставка образотворчого, декоративно- ужиткового мистецтва»; Юрченко Богдан – учасник номінації «концертна програма».

Фото на стор.Фотогалерея

13.12.2017 р. у ЗОШ №2 до Дня Святого Андрія відбувся відкритий виховний захід «Андріївські вечорниці».Участь приймали всі бажаючі учні школи. Учитель української мови та літератури Березняк В.В. разом з педагогом-організатором Завгородньою А.В. підготувала сценарій до свята разом з учнями 10 класу.А учитель музики та образотворчого мистецтва Гориславська В.Л. підготувала пісенні та розважальні ігри з глядачами та гостями залу.У фоє школи відбувся Андріївський Ярмарок,де школяри разом з батьками приносили різні солодощі,смаколики та поробки з дерева.

Фото на стор.Фотогалерея

Міс Осінь 2017

10 листопада у актовій залі школи пройшов вже традиційний захід – «Міс Осінь 2017». Учні 9-11-их класів довго готували своїх конкурсанток. Учасницями конкурсу стали 5 дівчат, що готувалися протягом 3-ьох тижнів. В програму змагання ввійшли наступні етапи: відеопрезентація, виготовлення та презентація національних костюмів із підручних матеріалів, інтерв’ю, художній номер з презентацією таланту дівчини, виступ групи підтримки та дефіле у вечірніх сукнях. Перемогу та титул «Міс Осінь 2017»отримала учениця 10 класу – Світла Олександра, «Міс глядацьких симпатій» Мирненко Катерина (9-Б клас), І Віце-міс – Корда Кристина (10 клас).

7 квітня 2017 року на базі  ЦТДЮ м. Селидове  проходив міський етап  Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» серед  команд   ЗОШ№2, ЗОШ№ №13, ЗОШ №17

Відповідно до положення про Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» та з метою вдосконалення правової і профілактичної роботи в закладах освіти міста.

Учні змагались у вікторині «Що я знаю про здоровий спосіб життя?», літературно- музичних композиціях і конкурсі плакатів. За результатами запеклих змагань перемогу отримала команда Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 «ENERGY». Переможці фестивалю отримали шанс прийняти участь у КВК у місті Покровську .

Учні школи 28 листопада 2016 року прийняли участь у міському фестивалі лідерів учнівського самоврядування " Ми разом єдині".   У ході заходу учасники представили 15 країн Європейського союзу. Лідери учнівського самоврядування нашої школи відкривали таємниці та легенди Кіпру.