Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 21.09.2017, 08:19

7 квітня 2017 року на базі  ЦТДЮ м. Селидове  проходив міський етап  Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» серед  команд   ЗОШ№2, ЗОШ№ №13, ЗОШ №17

Відповідно до положення про Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» та з метою вдосконалення правової і профілактичної роботи в закладах освіти міста.

Учні змагались у вікторині «Що я знаю про здоровий спосіб життя?», літературно- музичних композиціях і конкурсі плакатів. За результатами запеклих змагань перемогу отримала команда Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 «ENERGY». Переможці фестивалю отримали шанс прийняти участь у КВК у місті Покровську .

Учні школи 28 листопада 2016 року прийняли участь у міському фестивалі лідерів учнівського самоврядування " Ми разом єдині".   У ході заходу учасники представили 15 країн Європейського союзу. Лідери учнівського самоврядування нашої школи відкривали таємниці та легенди Кіпру.