menu

«Мови різні – душа одна».

13.12.2019 р. у Селидівській ЗОШ №2 проведено захід «Андріївські вечорниці». Запрошені всі гості міста, вчителі , діти ,батьки . Дякуємо організаторам цього вечора : Кулик Н.В., Березняк В.В., Кулик М.М., Завгородній А.В.,учням 3 -11 класів.

Фото на стор.Фотогалерея

АНРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

 

В Селидівській ЗОШ № 2 - Великдень!

Стало доброю і цікавою традицією в нашій школі щорічно проводити свято Світлого Христового Воскресіння - Великодня.

26.04.2019 у фойє Селидівської ЗОШ № 2 відбувся ярмарок "Великодній кошик". Ярмарок -захід, який проводиться не в перший раз, а тому вже полюбився і чекають його з нетерпінням. З самого ранку в школі панує святковий настрій.

З 1 по 11 класи надали багатий стіл, святково оформлений і прикрашений. Тут і паски, і «крашанки» і вироби – всього не перерахуєш. Всі вбрані, у всіх своя реклама, продавці. У ярмарку беруть участь всі учні нашої школи, педагоги, батьки. Заходу сприяла велика підготовча робота класними керівниками, батьками, розвішені оголошення із запрошенням за покупками. Захід пройшов на високому рівні, сприяв розвитку здібностей і талантів учнів, співпраці школи і батьків. За гроші, виручені від благодійності, школярі планують використовувати для придбання мікрофонів в актовій залі школі.

Дякуємо всім учням, батькам, вчителям, які взяли участь у проведенні ярмарку, за це свято! Хотілося б побажати, щоб таких заходів, які збирають і зближують сім'ю і школу, проводилося якомога більше. Вчителі та учні нашої школи впевнені в тому, що кожен день шкільного життя має приносити радість. А для цього ми повинні самі робити наше життя яскравим і цікавим – організовувати, творити, винаходити.

 

Заступник директора з ВР

Селидівської ЗОШ №2

Зубкова Наталія Олександрівна

Фото на стор.Фотогалерея

Наші маленькі перемоги!

28 березня 2019 року у Селидівській Державній пожежно – рятувальній частині № 63 (13 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області) відбулося нагородження у міському етапі Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний» серед дітей загальноосвітніх шкіл. Наша школа була також серед переможців. ІІ місце серед учасників І вікової категорії отримала учениця 2 – Б класу – Колесникова Маргарита, та ІІІ місце серед учасників ІІ вікової категорії отримав учень 6 – А класу – Забіяка Станіслав. Дітям були вручені грамоти, альбоми для малювання, а також робітники пожежної служби провели невеличку екскурсію по частині, дозволили посидіти в спец. машині, приміряти одяг рятувальника та зробити гарну фотосесію.

Фото на стор.Фотогалерея

Кожного року українська мова активно розширює поле свого функціонування. Все більше представників молодших поколінь відчувають причетність до рідної мови та культури, все більше яскравих культурних проектів, зокрема фестивалів, завойовують серця шанувальників. Так, 21 лютого 2019 року відбувся ІV обласний фестиваль « Мови різні, душа одна» в м. Покровську, присвячений міжнародному дню рідної мови.

Селидівська ЗОШ № 2 також приймала в ньому участь у двох номінаціях: «Виставка з образотворчого, декоративно – ужиткового мистецтва», та «Концертна програма». І нам є чим пишатися! Із 8 представлених робіт, 5 робіт отримали дипломи переможців : Петрій Богдан, Тамаркін Ярослав (7-А кл.) «Втілення фантазій»(поробки із різних матеріалів), керівник Чорнокнижна Г.М., Задума Дарія (7-А кл.) «Солодкий подарунок» (виготовлення букетів із цукерок), керівник Дмитрієва Т.Л., Алюшина Поліна (7-А кл.) «Аніме – малювання майбутнього» (образотворче мистецтво Аніме в різних жанрах», керівник Гориславська В.Л., Старик Анна, Ярьоменко Діана (6-Б кл.) «Чарівна ніжність» (вишивка та малювання), керівник Байда Н.В., Колесникова Маргарита (2-Б кл.) Вірш «Наша хороша корова» (читання вірша з перекладом на новогрецькій мові), керівник Колесникова А.І.

Натхнення від побаченого вистачить дуже надовго. Чекаємо наступного фестивалю та заздалегідь шукаємо нові творчі ідеї, смачненькі страви та запальні музичні номери. Чекаємо на яскраві враження та можливість знову побачити друзів, у яких мови різні, але душа – одна!

Фото на стор.Фотогалерея

 

Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. Кожного з нас цікавить наше майбутнє. А особливо дівчат. Коли вийдеш заміж? Яким буде чоловік? Чи буде шлюб щасливим? Ці питання є улюбленими на дівочих посиденьках.

Так вже склалася традиція, що на День Андрія - 13 грудня, Селидівська ЗОШ № 2 проводить Андріївські вечорниці та Андріївський ярмарок. Ось і цього року учні разом з вчителями показали цікаве дійство, відтворили обряд проведення українських вечорниць, під час якого звучали веселі аутентичні пісні, виконувались запальні українські танці, ворожили на долю при свічках. Дії проходили двома частинами: в хаті і на вулиці, на столах у хаті було багато пирогів, пиріжків та вареників.

Веселі жарти, обряди, гадання,частування смаколиками, співи – усе це об’єднало учасників і гостей в єдину родину, адже брали участь у цьому обряді із задоволенням і діти , і викладачі. На завершення всю смакоту, яка стояла на столах, ділили між гостями і учасниками дійства.

В заліпанували гарний настрій та неповторна атмосфера. Яскраве дійство відкрило перед учасниками та гостями дотепність, мудрість, гумор та щедрість талановитого українського народу, красу його традицій і обрядів.

Фото на стор.Фотогалерея

 

Минуло багато років від дня народження Т.Г.Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами Свідченням цього став захід "Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів".
До уваги гостей свята були представлені номери: художнє читання поезій Шевченка та віршів про нього, театральна постанова "Катерини", виконання пісень на слова Великого Кобзаря. Усі вони були об’єднані спільною ідеєю – показати глядачам Тарасові мрії, – мрію про кращу долю для українського народу, мрію про особисте людське щастя та мрію про вічний спочинок на рідній землі.

21.02.2018 р. у м.Краматорську відбувся ІІІ обласний фестиваль етнічних та національних культур «Мови різні, душа одна». В цьому заході взяли участь учні нашої школи : Дмитрієва Анна , учениця 9-А класу і Юрченко Богдан, учень 9-Б класу. Вони отримали сертифікати: Дмитрієва Анна – переможець у номінаціях: «Майстер –клас з образотворчого мистецтва або декоративно- ужиткового мистецтва», «Виставка образотворчого, декоративно- ужиткового мистецтва»; Юрченко Богдан – учасник номінації «концертна програма».

Фото на стор.Фотогалерея

13.12.2017 р. у ЗОШ №2 до Дня Святого Андрія відбувся відкритий виховний захід «Андріївські вечорниці».Участь приймали всі бажаючі учні школи. Учитель української мови та літератури Березняк В.В. разом з педагогом-організатором Завгородньою А.В. підготувала сценарій до свята разом з учнями 10 класу.А учитель музики та образотворчого мистецтва Гориславська В.Л. підготувала пісенні та розважальні ігри з глядачами та гостями залу.У фоє школи відбувся Андріївський Ярмарок,де школяри разом з батьками приносили різні солодощі,смаколики та поробки з дерева.

Фото на стор.Фотогалерея

Міс Осінь 2017

10 листопада у актовій залі школи пройшов вже традиційний захід – «Міс Осінь 2017». Учні 9-11-их класів довго готували своїх конкурсанток. Учасницями конкурсу стали 5 дівчат, що готувалися протягом 3-ьох тижнів. В програму змагання ввійшли наступні етапи: відеопрезентація, виготовлення та презентація національних костюмів із підручних матеріалів, інтерв’ю, художній номер з презентацією таланту дівчини, виступ групи підтримки та дефіле у вечірніх сукнях. Перемогу та титул «Міс Осінь 2017»отримала учениця 10 класу – Світла Олександра, «Міс глядацьких симпатій» Мирненко Катерина (9-Б клас), І Віце-міс – Корда Кристина (10 клас).

    7 квітня 2017 року на базі  ЦТДЮ м. Селидове  проходив міський етап  Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» серед  команд   ЗОШ№2, ЗОШ№ №13, ЗОШ №17

Відповідно до положення про Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» та з метою вдосконалення правової і профілактичної роботи в закладах освіти міста.

Учні змагались у вікторині «Що я знаю про здоровий спосіб життя?», літературно- музичних композиціях і конкурсі плакатів. За результатами запеклих змагань перемогу отримала команда Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 «ENERGY». Переможці фестивалю отримали шанс прийняти участь у КВК у місті Покровську .

 

  Учні школи 28 листопада 2016 року прийняли участь у міському фестивалі лідерів учнівського самоврядування " Ми разом єдині".   У ході заходу учасники представили 15 країн Європейського союзу. Лідери учнівського самоврядування нашої школи відкривали таємниці та легенди Кіпру.