ВІДДІЛ ОСВІТИ СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
від 28.12.2018 № 472
м.Селидове
Про встановлення вартості харчування
учнів у закладах загальної середньої освіти
Селидівської міської ради
Відповідно до рішення Селидівської міської ради від 19.12.2018 № 7/39 -1184 «Про встановлення вартості харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Селидівської міської ради»
НАКАЗУЮ:
1. Директорам закладів загальної середньої освіти міської ради:
1.1.Забезпечити безкоштовними одноразовими сніданками учнів 1-4 класів;
дітей, яким згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» гарантується пільгове харчування; дітей учасників антитерористичної операції, які мають статус «Учасник бойових дій»; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, встановивши їх вартість до 17 грн. 00 коп. за рахунок коштів місцевого бюджету з 01.01.2019 до 31.05.2019.
1.2.Забезпечити безкоштовними одноразовими обідами учнів 5-11 класів та в групах продовженого дня з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім´ям», встановивши їх вартість до 20 грн. 00 коп. за рахунок коштів місцевого бюджету з 01.01.2019 до 31.05.2019.
1.3.Організувати харчування учнів груп продовженого дня (за наявністю) у вигляді обіду, встановивши його вартість до 20 грн. 00 коп. на одного учня за рахунок батьківських коштів з 01.01.2019.
2.Визначити, що харчування учнів в закладах загальної середньої освіти оплачується виключно за дні відвідування дитиною закладу ( згідно з журналом обліку відвідування занять).
3. Вважати таким, що втратив чинність наказ відділу освіти від 29.01.2018 № 35 «Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти
Селидівської міської ради на 2018 рік»
4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на Марушко Л.О., старшого інспектора відділу освіти.

Начальник відділу освіти                                                                                                                 О.О. СОЛОМАХІНА