Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Вівторок, 21.11.2017, 18:58

До Дня захисника Вітчизни у ЗОШ №2 була проведена виставка квіткових композицій на тему "Шануємо тебе,солдате!"

Всі класи прийнялпи участь у цьому заході,ніхто не залишився небайдужим.

До Дня захисника Вітчизни у ЗОШ №2 з 09.10 по 13.10 були проведені такі заходи:

День захисника України (2-А клас.кл.керівник Жарновнікова Л.Т.);

урок мужності до Дня захисника Вітчизни (7-А клас.кл.керівник Березняк В.В.);

14 Жовтня-день захисника України,свято Покрови  7-Б клас,кл.керівник Холодна О.І.).

А з 8-11 класами проведені Козацькі старти,де команди класів показали свою силу,витривалість,колективізм та вміння змагатися разом.

В історії нашого народу є багато героїчних сторінок, та найцікавіша – це історія запорізького козацтва. Тож сьогодні діти згадали як зародилась Січ, як козаки боронили рідну землю, прославляли гетьманів.

Сьогодні в нашій школі відбувся цікавий захід-«Козацькі розваги».

Серед п’ятикласників пройшли спортивно-інтелектуальні змагання до дня «Захисника Вітчизни та Козацтва України».

Діти виконували вправи притаманні для козаків України .

Окрім інтелектуальних конкурсів були: «Їзда на конях», «Як козак їсть – так і працює», «Підготовчий до небезпек», «Перетягування канату», «Козацькі притаманки».