Учні  та батьки 10-Б класу вдячні за перемогу!!!
За Батьківщину у боях вмирали
Однаково- дорослі і малі ...
За довгі роки ще не розшукали
Усіх могил солдатських на землі.

Серед учнів 8-В класу був проведений фотоінформаційний марафон "Друга світова війна в історії моєї родини".

Розпочинаю дистанційний  фотоінформаційний марафон  "Друга світова війна  в історії моєї родини".

Перепилюк Ніна Федорівна  з портретом свого батька, який пройшов всю війну і День Перемоги зустрів у Берліні.

До нашого марафону приєдналася родина Саші Гагана. Це його прадід по маминій лінії.

Лапшин Іван Іванович. Народився 24 квітня 1925 року в Луганській обл. с. Попасне. Воював в Сталінграді. Був сапером, взимку 1943 року зі однополчанами пішов в бій і пропав безвісти.

Продовжує марафон Аня Соколова. Це її прадід.

Масло Іван Прохорович.  Народився 19 жовтня 1908 р
Брав участь у визволенні Праги.  Отримав багато поранень.
"І ось в самий критичний момент, не дивлячись на ворожі кулемети, від ланцюга отделяеться один боєць і швидко майстерно встановлює на шляху ворожих танків міни. Кілька танків запалали. Відважний боєць, який встановив міни, був нагороджений Урядовим Орденом Вітчизняної війни 1 ступеня. Це- мій товариш і ваш земляк Іван Прохорович! "
Писали про нього в газетах!
Помер 8 грудня 1994 року.

Продовжується наш марафон. Війна не закінчилася з останніми залпами травня. Її відлуння довго котилося просторами нашої країни. В землі залишилося дуже багато боєприпасів, які продовжували сіяти смерть. Їх необхідно було знешкоджувати. Таку небезпечну роботу виконував прадідусь Жені Черевань по маминій лінії.

Демченко Григорій Васильович. Народився 26.03.1927р.в місті Селидове. Закінчив школу мінерів в місті Слов'янськ. Розміновував території Донецької обл. Служив у військах МВС. Демобілізувався у званні лейтенанта в 1951році.
Помер 2 лютого 2019 року.

До 75-річчя дня перемоги (стор.2)