Шановні учні!

У зв’язку з різким підвищенням чисельності хворих на гострі респіраторні інфекції cеред учнів, з метою зниження епідеміологічного процесу та недопущення поширення епідемії грипу, короновірусу та гострих респіраторних захворювань вам пропонується самостійно опрацювати завдання на час карантину.

Завдання для самостійного опрацювання на час карантину

1 клас            2 клас          3 клас

4 клас           5 клас             6 клас

7 клас         8 клас          9 клас

10 клас          11 клас

Вироби учнів на карантині.Трудове навчання.

УВАГА!!!

УЧНЯМ 5-11 КЛАСІВ

Графік проведення семестрового оцінювання

Актуальні дати проведення основної сесії ЗНО та пробного ЗНО

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Відтак пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня

До 4 червня 2020 року на  інформаційних сторінках будуть розміщені запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг зреєструватися протягом 3 лютого — 24 березня.

Донецький центр оцінювання якості освіти